انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25573
18:17
سازمان بسیج فرهنگیان سپاه شهداء استان آذربایجان غربی

در راستای گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی صورت گرفت:

نام گذاری دبیرستان شاهد بهشت آیین ارومیه بنام شهید سرفراز سردار سپهبد قاسم سلیمانی

با حضور مدیرکل و دیگر مسئولان استانی، دبیرستان شاهد بهشت آیین ناحیه یک ارومیه ارومیه بنام شهید سرفراز سردار سپهبد قاسم سلیمانی مزین شد.

  آموزش و پرورش استان،آیین نام گذاری دبیرستان شاهد بهشت آیین بنام شهید سرفراز سردار سپهبد قاسم سلیمانی صبح امروز با حضور مدیر کل و معاون پرورشی آموزش و پرورش استان، مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.

«قدرت اله قاسمی» معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان در این مراسم اظهار داشت: سردار سلیمانی، سردار آسمانی بود و نام او ولایت مداری و وطن پرستی را در ذهن متجلی می کند.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی چهل سال برای سربلندی ایران و ایرانی بی وقفه تلاش کرد؛ افزود: بر اساس تصمیم آموزش و پرورش استان، در هر ۲۴ منطقه آموزشی استان یک مدرسه به نام این شهید بزرگوار مزین می شود.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: در طول ایام شهادت سردار سلیمانی، ۱۲۰۰ محفل گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی در مدارس و ادارات آموزش و پرورش استان برگزار شد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گفت: سردار دلها بهترین عنوان برای سردار سلیمانی است چراکه این شهید یک مرام مخلصانه داشت.

قاسمی بیان کرد: شهادت سردار سلیمانی، چهره زشت استکبار و در راس آن آمریکای جنایتکار را نمایان ساخت.

این مقام مسئول ادامه داد: انسانهای بزرگ همچون سردار سلیمانی، هیچگاه نمی میرند و همواره در تاریخ زنده اند و برکات شهادت این بزرگوار همواره ساری و جاری است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان افزود: سیره و روش سردار سلیمانی در کتب درسی نیز مکتوب خواهد شد تا نسلهای آینده انقلاب از این گنج معنوی بهره مند شوند.

گفتنی است در ادامه این مراسم قرائت خانه و سالن جلسات این مدرسه افتتاح شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها