انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25596
14:29
به مناسبت انتخابات دوم اسفند 1398

بیانیه جامعه فرهنگیان بسیجی استان کرمانشاه

"همه باید بیایند در انتخابات شرکت کنند؛ این موجب می شود که نظام جمهوری اسلامی تقویت بشود؛ پایداری آن و ماندگاری آن تأمین بشود، کشور در حصار امنیّت کامل باقی بماند- که خب بحمدالله امروز هست- این موجب می شود که ملّت ایران در چشم ملّت های دیگر آبرو پیدا کند و اعتبارش بالا برود، در چشم دشمنان ابهت پیدا کند. ملّت ایران؛ انتخابات این است."بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مردم قم- 19 دی 1394

یکبار دیگر موسم آزمایش برای ملّت ایران فرا رسیده است چشم تمام دنیا بخصوص مظلومان جهان به ایران اسلامی دوخته است دشمنان این نظام الهی به تکاپو افتاده اند که با هرحیله و دروغی مردم را از نظام دور و ناامید کنند. اما ملّت بزرگ ایران با حضور پر شور خود در انتخابات دوم اسفند 98 امید دشمنان را به یأس تبدیل خواهد کرد.

اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون مشارکت همه آحاد ملت بزرگ ایران است که در این چهل و یک سال بعد انقلاب اسلامی با حضور گسترده خود همواره پشتیبان اصلی کشور در مقابله با توطئه‌های مداوم استکبار جهانی بوده است.

امت اسلامی این بار هم با حضور حداکثری و انتخاب اصلح در این انتخابات که خود زمینه ساز حل مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه است، افق جدیدی را پیش روی انقلاب اسلامی خواهد گشود و گام بزرگی در جهت تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب و زمینه سازی حکومت جهانی اسلام برخواهد داشت .

امروز چشمان امیدوار ملت‌های مسلمان و مظلومان وآزادیخواهان جهان به جمهوری اسلامی به عنوان کانون بیداری اسلامی دوخته شده و امت حماسه ساز و غیرتمند ایران اسلامی در استمرار مکتب سلیمانی یکبار دیگر همچون گذشته با حضور هوشمندانه و با نشاط به نیابت از سردار، وفاداری و غیرتمندی خویش را ثابت نموده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان، بدخواهان و توطئه‌گران داخلی و خارجی خواهد زد و قلب دشمنان را به یاد شهداء انقلاب اسلامی به ویژه شهیدان حسن تهرانی مقدم و حاج قاسم سلیمانی آماج موشکهای آرای خویش قرار خواهد داد و این هم بخشی از سیلی به ترامپ و انتقام سخت خواهد بود.

ما جامعه فرهنگیان بسیجی استان کرمانشاه ضمن تاکید بر استفاده از تجربه انتخابات های سابق برای برگزیدن نمایندگان مردمی و انقلابی و ضرورت روشنگری و ترغیب اطرافیان به حضور و انتخاب اصلح، همه با هم همراه با سیل خروشان ملّت ایران در پای صندوق های رأی حضور خواهیم یافت و با انگشت شهادت خود، شکوه نظام  مقدس جمهوری اسلامی ایران را به عنوان نماد مردم سالاری دینی در مقایسه با کشورهای مدعی غربی و عربی  به جهانیان نشان خواهیم داد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها