انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25617
14:20
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان در نشست فصلی سرمربی با مربیان صالحین:

بیانیه گام دوم مانیفست یک حزب و جناح نیست بلکه گفتمان و چشم انداز چهل ساله دوم انقلاب است.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان در نشست سرمربی با مربیان صالحین گفت: بیانیه گام دوم مانیفست یک حزب و جناح نیست بلکه گفتمان و چشم انداز چهل ساله دوم انقلاب است.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمانشاه در آغاز نشست سرمربی با مربیان صالحین ضمن تبریک چهل و یکمین سال انقلاب اسلامی  گفت: امام عزیز به راستی احیاگر شریعت دین مبین در دوره معاصر بود و با الهام از اندیشه تعالی بخش اسلام بود که توانست 2500 سال حکومت ستمشاهی را سرنگون و انقلاب اسلامی را به ثمر برساند.

قره تپه با تاکید بر نقش پررنگ آموزش و پرورش و بخصوص مربیان فرهنگی در تبیین بیانیه گام دوم گفت: بیانیه گام دوم مانیفست یک حزب و جناح نیست بلکه گفتمان و چشم انداز چهل ساله دوم انقلاب است.

وی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب بر نقش جوانان تاکیدات زیادی دارد و روح امیدبخشی به جوانان برای انجام وظایف مهم کشور در آینده در بیانیه پررنگ است و بایستی به آن توجه جدی کرد. لزوم حضور با بصیرت در پای صندوق های رای و شرکت در انتخابات دوم اسفند و انتخاب اصلح با توجه به شاخصه هایی که رهبری فرموده اند آخرین محور سخنان مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان بود.

در ادامه این نشست حجت الاسلام عامری مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه استان به تشریح آسیب های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی پرداخت سپس مربیان به بیان دیدگاه های خود برای اثر بخشی بیشترحلقات صالحین پرداختند و در پایان حجت الاسلام مولوی سرمربی قشرضمن پاسخگویی به سئوالات حاضرین، بیاناتی در راستای نقش ولایت در رهبری و هدایت جامعه ایراد نمودند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها