انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 25738
09:37

صالح: حقوق اسفند معلمان مدارس غیردولتی پرداخت می‌شود

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی از پرداخت حقوق اسفند معلمان مدارس غیردولتی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سعید صالح مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی با اشاره به استمرار فرآیند آموزش برای دانش‌آموزان گفت: همانطور که وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد از ابتدای تعطیلات، آموزش تعطیل نیست؛ جریان آموزش از اولین روز تعطیلی در مدارس غیردولتی نیز فعال بوده و فرآیند آموزش ادامه داشت.

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی ادامه داد: مدارس غیردولتی موظف به ارائه برنامه درسی هستند لذا مدیران، فرهنگیان و معلمین این مدارس با استفاده از ظرفیت‌هایی که در اختیار دارند و به انحاء مختلف و با استفاده از شیوه‌های متنوع الکترونیکی و شبکه‌های مجازی در بحث آموزش و یادگیری دانش‌آموزان فعال بوده و آموزش را ادامه دادند.

صالح، تعیین شهریه یک دانش‌آموز را بر اساس هزینه‌های تمام شده برای یک مدرسه عنوان کرد و گفت:: در شرایط فعلی نیز مدارس موظف به پرداخت اجاره بهای ملک بوده و همچنین موسسین باید حقوق اسفند معلمانشان را پرداخت کنند.

وی تصریح کرد: هیچ یک از هزینه‌های مدارس کاسته نشده، نه اجاره بهایی حذف شده و نه حق التدریسی، و موسسین موظف به پرداخت آن‌ها هستند و از اولیاء تقاضا داریم نسبت به پرداخت اقساط شهریه دانش آموزان خود مساعدت کنند تا موسسین بتوانند حقوق فرهنگیان را پرداخت کنند.

صالح افزود: از اولیا، موسسین و معلمان می‌خواهیم تا در شرایط فعلی با همدلی و همکاری فرآیند آموزش را تداوم ببخشند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها