انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 296
08:46
بیانیه بسیج فرهنگیان استان در حمایت از سخنان نماینده ولی فقیه در استان

آرمان ها والای انقلاب را دوباره تکرار خواهیم کرد و در پای آن خواهیم ایستاد

سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس در حمایت از سخنان نماینده ولی فقیه در استان فارس در مجمع عالی بسیج پیرامون انتخاب مدیر ارشد استان فارس بیانیه ای صادر نمود.

به گزارش سایت سازمان بسیج فرهنگیان ؛ سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس با صدور بیانیه ای حمایت خود را از سخنان نماینده ولی فقیه در استان فارس در مجمع عالی بسیج پیرامون انتخاب مدیر ارشد استان فارس اعلام داشت.متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است.

امروزه امواج جاهلیت مدرن از سوی فتنه گران و جاهلان داخلی، پیوسته در حال به روز رسانی افکار تفرقه جویانه خود در جامعه ولایی و انقلابی ایران اسلامی است. جامعه ای که خواهان حفظ دیانت و عقیده خود حول محور ولایت است.

در محوریت این امواج ساختار شکنانه و خواهش های نفسانی، عدم بصیرت و درک واقعیت های پیرامونی و تحولات میدانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزیز آن هم از سوی کسانی که رداع مسئولیت اجرایی را برتن دارند در انتخاب مدیر ارشد استان پهناور فارس مشهود است.

تحولات استان در ایجاد انقلاب اسلامی و پس از آن در هشت سال دفاع مقدس و دیگر صحنه های صیانت از این انقلاب مردمی شاهد بصیرت و رشادت مردم خداجو و دین باور استان فارس بوده و می باشد . اما چه شده است که عده ای با عدم درک صحیح از این تحولات و سبقه انقلابی هنوز در افکار نارس و عقیم خود درجا زده و از حرکت فزاینده و تعالی بخش انقلاب باز مانده و عقب مانده اند.

در پایان روز 25 رمضان المبارک ، نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر شیراز در مجمع عالی بسیج استان چه زیبا و عالمانه تحولات استان را از قبل از انقلاب تا کنون تحلیل و تفسیر نموده و نقش بصیرت را در این تحولات در نزد مردم ولایت مدار فارس یادآور کسانی شدند که هنوز از درک این تحولات عاجز بوده و در عقب ماندگی ذهنی خود محصورند.

مردم شریف و دین باور استان فارس که پس از سفر مقام معظم رهبری به استان پاکیزگی دل را در فکر ، معرفت را در پرتو خداشناسی و کمال عمل را در خیر خواهی می جویند و بالندگی جامعه را در شکوفایی ظرفیت های بشری در مدار ولایت نمایان می سازند.

در این جامعه بینش امید و نشاط با توکل بر خداوند و کوشش و تلاش فردی را با شعار واحد می طلبد ، اما گویی عده ای هنوز این پیام را درک نکرده و یا با خود سانسوری خواهان حرکت رو به عقب استان می باشند که این را می توان در نوع انتخاب مدیر ارشد این استان پهناور مشاهده نمود !!!

ما فرهنگیان بسیجی استان اعلام می داریم ؛نماینده محترم ولی فقیه در استان؛ نقد منصفانه و تحلیل عالمانه شما را که ناشی از درک صحیح و عمیق جناب عالی از تحولات استان و کشور می باشد را به گوش جان شنیدیم و بر آن صحه می گذاریم و اعلام می کنیم ؛همچون مجاهدان با سلاح ایمان و سلوک معنوی و نقشه راه خردورزی و مسئولیت پذیری اجتماعی عمل انقلابی خود را شاخص نموده و خدا باوری و حرکت بخشی را ابتدا با پیش روندگی فردی سپس پیش برندگی جمعی آنهم در پرتو روحیه انقلابی نمایان و هویدا خواهیم ساخت و رفتار های ولنگار لیبرالیستی را که از اتاق فکر فتنه، پیوسته در حال بومی سازی قواعد سازش با دشمنان قسم خورده انقلاب است را به خوبی می شناسیم و آن را در انتخاب مدیر ارشد استان ملاحظه می کنیم و به مسئولین امر هوشیار می دهیم ؛آرمان ها والای انقلاب را دوباره تکرار خواهیم کرد و در پای آن خواهیم ایستاد فطرت را در قامت معنویت در صحنه متجلی خواهیم ساخت و پاکیزگی دل را در بصیرت، معرفت را در پرتو خداشناسی و کمال عمل را در خیر خواهی مردم می جوییم.

سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس

تیرماه94

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها