انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 319
12:25
با هدف انسجام تشکیلاتی بسیجیان فرهنگی

یازدهمین دوره توانمندسازی مدیران بسیجی فرهنگیان سراسر کشور برگزار می شود

انسجام سازی ، تبیین سند تحول آموزش و پرورش و توجه به مطالبات مقام معظم رهبری از اهداف دوره آموزشی مدیران کانون های بسیج سراسر کشوراست.

عباس مطهری جانشین سازمان بسیج فرهنگیان و رییس دوره توانمند سازی مدیران فرهنگیان بسیجی در گفتگو با خبرنگار سایت سازمان بسیج فرهنگیان گفت : هدف از این دوره آشنایی با اولویت های سازمانی ، انجام انسجام تشکیلاتی در سلسله مراتب سازمان بسیج فرهنگیان می باشد .
مطهری تصریح کرد : در این دوره از زحمات یک ساله مدیران کانون های بسیج فرهنگی سراسر کشور در جوار حرم علی ابن موسی الرضا تقدیر و تشکرمعنوی می شود .
وی در مورد رویکردها و مدت زمان برگزاری دوره گفت : این دوره در دو بازه زمانی سه روزه و مستقل و ارائه رویکردهای جدید اجرا می شود
مطهری در مورد برخی از این رویکردها ادامه داد : این رویکردها با محوریت سند تحول آموزش و پرورش ، مباحث اساسی فکری و فرهنگی و توجه به مطالبات مقام معظم رهبری در برنامه ریزی و اجرای دوره با سرفصل های نظم ، جهاد اقتصادی ، اقتصاد مقاومتی و گفتمان سازی آرمان ها است .

رییس دوره توانمند سازی مدیران فرهنگیان بسیجی اظهار داشت : برنامه های توانمند سازی مدیران شامل برنامه های پایه و فوق برنامه می باشد که برنامه های پایه شامل نشست های تجمعی ، کلاس ها و کارگاه ها و فوق برنامه شامل زیارت روزانه ، اقامه نماز جماعت ، ورزش صبحگاهی ، ارائه بسته فرهنگی ،نشریه ، مسابقه و نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی است .
مطهری در مورد پیامدهای این دوره افزود : ارتقا دانش ، مهارت و انگیزه مدیریتی شرکت کنندگان – تقویت بنیه معنوی شرکت کنندگان (سه شاخصه مد نظر امام خامنه ای : عبودیت ، ایمان و عمل صالح) – ایجاد ذهنیت واحد و وحدت رویه در سلسله مراتب سازمان به عنوان گام مهم در تحقق انسجام تشکیلاتی – تقویت شبکه مدیریتی سازمان بسیج فرهنگیان و تجزیه و تحلیل و شناخت جامع از مسائل مهم آموزش و پرورش و وضعیت فرهنگی کشور اشاره کرد .
وی خاطرنشان کرد : مقامات لشگری و کشوری از سخنرانان و مدعوین این دوره آموزشی هستند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها