انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 373
10:04

برگزاری چهارمین کنگره کانون تربیت اسلامی

همزمان با دهه کرامت چهارمین کنگره سراسری کانون تربیت اسلامی در تهران با شعار" تحول بنیادین ،انتظار معلم ،مطالبه ی مردم" برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت سازمان بسیج فرهنگیان این مجمع عمومی با شرکت قریب به یک هزار تن و با پیام حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی به کنگره آغاز شده و در ادامه مهندس فرشیدی دبیر کل کانون درباره فعالیت های شورای مرکزی سوم طی دو سال گذشته و تحلیل شرایط کنونی و چشم انداز آینده کانون تربیت اسلامی گزارش خواهد داد.

در ادامه حجه الاسلام والمسلمین ذوعلم ، عملکرد آموزش و پرورش در ارتباط با اجرای سند تحول بنیادین را مورد نقد و بررسی قرار می دهد و سپس حجه الاسلام و والمسلمین تقوی رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، در باره نقش و مسئولیت فرهنگیان در شرایط کنونی سخنرانی خواهد کرد.

همچنین آقای صفار هرندی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی ،تحلیلی از توطئه های آمریکا پس از برجام و زمینه سازی هایی برای نفوذ در ایران و نیز ایجاد اختلاف در کشور ارائه می کند.
در این مراسم همچنین ازکتاب" جستار هائی در اجرای سند تحول بنیادین " از انتشارات کانون تربیت اسلامی رونمایی می شود.
در خاتمه همایش با استقرار هیات رئیسه سنی و تحت نظارت نماینده وزارت کشور ، نامزد های عضویت در شورای مرکزی انتخاب خواهند شد و اعضای کانون از میان نامزد ها ، 14 نفر را به عنوان اعضای اصلی و چهارمین شورای مرکزی انتخاب خواهند کرد.
انتهای پیام /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها