انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 393
11:22

فرهنگیان بسیجی در تبیین گفتمان انقلاب اسلامی به نسل جوان تلاش کنند

نیاز سنجی و توجه به ولایت فقیه می تواند نسل جوان را نسبت به گفتمان انقلاب آگاه کند.

به گزارش سایت سازمان بسیج فرهنگیان حجت الاسلام غلامی سرمربی حلقات صالحین بسیج فرهنگیان استان مرکزی در این جلسه انقلاب اسلامی ایران را نماد حکومت اسلامی در جهان دانست و افزود: هدف استکبار جهانی از به راه انداختن تحریم ها و جنگ نرم تغییر حکومت اسلامی در ایران است که مهترین وظیفه فرهنگیان بسیجی مقابله با این تحرکات دشمن است.

غلامی با تاکید بر اینکه توحید و خدامحوری دو محور اصلی و اساسی هر حکومت دینی می باشد افزود:جامعه ای را می توانیم اسلامی بدانیم که اصل و شاکله آن بر پایه توحید شکل گرفته باشد که در این صورت آن جامعه هرگز شکست نخواهد خورد.

وی با اشاره به اینکه در زمان غیبت شاکله اساسی جامعه اسلامی بر پایه ولایت فقیه استوار است گفت:در هر جامعه ای که توحید و خدامحوری در راس آن قرارنداشته باشد وحدت نیز وجود ندارد و آن جامعه قطعا نابود خواهد شد.

سر مربی حلقات صالحین بسیج فرهنگیان استان مرکزی با اشاره به اینکه در جوامع اسلامی قانون گذار خداوند می باشد ادامه داد :به خاطرهمین اعتقاد است که در جوامع اسلامی حکومت ها بر پایه رای مردم شکل می گیرد و مردم سالاری دینی یک اصل بسیار مهم در این جوامع به شمار میرود و این جوامع رمز پیروزی و پایداری خود را در اتحاد بین امام و امت می دانند.

غلامی بزرگترین هدف دشمن از به راه انداختن فتنه ها و تحریم ها را از بین بردن اتحاد بین امام و مردم دانست و تصریح کرد:تنها راه مقابله با این فتنه های دشمن داشتن بصیرت افزایی در سطح مردم به ویژه نسل جوان است و دشمن درست از همین موضوع به شدت در هراس است و همه برنامه های خود را معطوف به جدایی نسل جوان از رهبری و ولایت فقیه کرده است.

وی با تاکید بر اینکه فرهنگیان بسیجی در تبیین گفتمان انقلاب اسلامی به فرهنگیان و دانش آموزان بیشتر تلاش کنند اظهار داشت:رکن اساسی گفتمان انقلاب اسلامی ولایت فقیه و نفی سکولاریسم است که باید همه فرهنگیان در جهت تبیین مردم سالاری دینی و جلوگیری از تحریف اندیشه های امام خمینی(ره)تلاش کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها