انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 403
11:23
مسئول بسیج فرهنگیان استان اصفهان :

معلمان با شرکت در دوره های گوناگون توانمند شوند

معلمان به عنوان یک قشر تاثیر گذار در امر آموزش و پرورش با شرکت در دوره ها و کارگاه های علمی توانمند شوند.

به گزارش سایت سازمان بسیج فرهنگیان روح اله قاسمی ،مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان اصفهان گفت: معلمان از جمله اقشار تاثیر گذار در جامعه هستند و همواره با قشر نوجوان و جوان در ارتباط هستند.
در همین راستا ارتقای سطح دانش، تخصص و مهارت فرهنگیان در زمینه های بصیرتی و معرفتی و آشنایی با ترفندهای دشمن یکی از مهمترین برنامه های بسیج فرهنگیان است.
وی ادامه داد: سازمان بسیج فرهنگیان برای انجام این رسالت برنامه های آموزشی و فرهنگی متعددی در طول سال برای فرهنگیان بسیجی در نظر گرفته است که از جمله آنها برگزاری دوره فرهنگی و آموزشی مدیران و اعضای شوراهای کانونهای بسیج فرهنگیان است.
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان هدف از این دوره ها را شناخت و درک صحیح از مسئولیت ها و ماموریت های محوله و متناسب با مسئولیت و توانمندی بهره گیری از ظرفیت ها و امکانات موجود درون سازمانی و برون سازمانی و اعمال مدیریت بسیجی و بکارگیری بهترین روش های ممکن برای اجرای ماموریت های بسیج فرهنگیان عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد : در این راستا اردوی آموزشی فرهنگی، ویژه 300 نفر از اعضای شورای بسیج فرهنگیان استان، در2 کارگاه عمومی با عنوان 'کارگاه عمومی بررسی مسائل روزبا حضور"دکتر معلمی" و آشنایی با آسیب های فضای مجازی و راههای مقابله با آن با حضور "حجت الاسلام مهدی دهشتی" و علاوه بر آن کارگاه هایی ویژه بخش های مختلف کانونهای بسیج فرهنگیان از جمله تربیت و آموزش، حلقه های صالحین، نیروی انسانی، امر به معروف و نهی از منکر،فرهنگی و فضای مجازی در محل اردوگاه شهدای درچه برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها