انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 481
10:15
سرپرست دانشگاه فرهنگیان

ورود ۱۸ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان به آموزش و پرورش در مهر ۹۵

سرپرست دانشگاه فرهنگیان از ورود ۱۸ هزار فارغ‌التحصیل این دانشگاه به آموزش و پرورش در مهر ۹۵ خبر داد.

به گزارش سایت سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از خبرگزاری فارس محمود مهر محمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان در پاسخ به این پرسش که «آیا احکام دانشجو معلمان ورودی سال 93 صادر شد؟»، اظهار داشت: صادر خواهد شد زیرا موافقت سازمان مدیریت و برنامه ریزی گرفته شده است و احکام صادر می‌شود.

وی در خصوص احکام دانشجو معلمان ورودی سال 94 دانشگاه فرهنگیان، گفت: در همین توافق برای دانشجو معلمان ورودی سال 94 هم صحبتهایی انجام شده است تا از بدو ورود شاهد صدور احکام استخدامی آنها باشیم.

مهر محمدی در خصوص اینکه به چه علت امسال فقط پنج هزار نفر از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه فرهنگیان می‌شوند، خاطرنشان کرد: ظرفیت دانشگاه بیش از این نیست.

وی افزود: در کنار این پنج هزار نفری که از طریق کنکور جذب می‌شوند، پنج هزار نفر هم از طریق آزمون استخدامی جذب خواهند شد و این دسته از افراد، دوره یکساله را در دانشگاه فرهنگیان سپری می‌کنند.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان در پاسخ به این پرسش که «آیا امکان دارد برای سال آینده تعداد قابل توجهی فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان داشته باشیم؟»، تصریح کرد: بله، زیرا سال آینده تعداد قابل توجهی فارغ‌التحصیل خواهیم داشت و ظرفیت‌های دانشگاه فرهنگیان اکنون تکمیل است.

وی افزود: سال آینده نخستین دوره فارغ التحصیلان را خواهیم داشت که حدود 18 هزار دانشجو معلم از مهر 95 دوره‌های چهار ساله را تمام می‌کنند و وارد آموزش و پرورش می‌شوند.

مهر محمدی با بیان اینکه 18 هزار دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان سال آینده وارد آموزش و پرورش می‌شوند، گفت: به میزانی که از دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل می‌شوند، در صورت نیاز آموزش و پرورش می‌توانیم در سقف 18 هزار نفر پذیرش در دانشگاه فرهنگیان داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها