انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 517
13:34
دکتر گودرزی

با ولایت تا خط سرخ شهادت

دکتر گودرزی رئیس شورای عالی قشر بسیج فرهنگیان فارس در تبیین حوادث اخیر کشور گفت: ما امروز در عرصه ای هستیم که دیگر مرزهای ما سمت خراسان سمت گلستان سمت خزر، خلیج همیشه فارس و اینها نیست، امروز مرزهای ما بحرین و لیبی و یمن و سوریه است آنها فهمیده اند که مکه می خواهد یکبار دیگر بدون خونریزی فتح بشود.

به گزارش سایت سازمان بسیج فرهنگیان دکتر گودرزی رئیس شورای عالی قشر بسیج فرهنگیان استان در تبیین حوادث اخیر کشور بیان داشت: ایامی که گذشت و هنوز در پیامدهای آن قرار داریم ایامی است که به تعبیر حضرت آقا این ایام مبارک و مقدس که مایه مسرت، خرسندی و تالیف قلوب همه مسلمانان بود تبدیل به یک عقده و نگرانی شد که قطعا سایه این نگرانی و تشویش هنوز بر دلهای شما و ما بسیجیان پاک باخته و ولایت مدار سنگینی می کند چراکه بر قلب آقا و مولایمان سنگینی می کند و این واقعا درس بسیار بزرگ و عبرت بسیارعظیمی است که در وحله اول برای خود ما است که از پیروان توحید ناب و راه راستین امامت و ولایت هستیم.

اتفاقاتی که در این ایام نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افتاده هیچ کدام بی ارتباط با هم نیست مخصوصا که بعضی اتفاقاتی که افتاده در یک مکان و در یک فضا روی داده که ارتباط شان را معنادارتر هم می کند.

در سال جاری چندین اتفاق بسیار مهم را در عربستان و از طرف عربستان و آل سعود خبیث دیدیم اما مسئولین اجرایی و کسانی که متولیان امر هستند به آن اندازه که باید نسبت به این مسائل دقیق و حساس نشدند!!!

شاید آن روز که توسط آنها تهدید شدیم و حضرت آقا آنروز فرمودند که؛"کارهایی که این ها در یمن می کنند عاقبت دامن خودشان را می گیرد و به نابودی خودشان ختم می شود " این شاید برای ما خیلی نکته راه گشایی بودکه متوجه بشویم که این بچه بازی ها و غرورهای کاذب و نادانی که از سمت آنها صورت می گیرد امکان دارد برگردد و دامن ما را هم بگیرد. اما گویا قرار نبود مسئولین امر از غفلت به در آمده و هوشیار شوند!!!

اتفاق دوم که افتاد و بی ارتباط با آن نبود رجز خوانی های آنها در رسانه های نوشتاری، شنیداری و دیداری بود که ایران را عددی حساب نمی کردند و باز هم مسئولین اجرایی هوشیار نشدند!!!

اتفاق سوم سقوط جرثقیل در مسجد الحرام است که همه ما شاهد و ناظر آن بودیم، هر چند به تعبیر وهابیان خبیث اتفاقی بود اما در تمام زوایای پیدا و پنهان آن می توان دست صهیونیزم دیو صفت را مشاهده کرد.

اتفاق چهارم (فاجعه منا) که خیلی سنگین است و من این حوادث را به فرصت های یک وزنه بردار در میدان مسابقه تعبیر می کنم که چگونه فرصت های خود را انجام و ارزیابی می کند تشبیه می کنم. آن جایی که ما باید حساس بشویم و متوجه بشویم که طرف مقابل ما در خامیت و نادانی خودش، وزنه هایش را می زند و برای ما خواب های خوش می بیند در جای خود قابل نقد است ولی غفلت مسئولین و متولیان چرا؟ فقط دل به مذاکرات و توافق هسته ای سپردن چرا؟ نوبت بصیر کجاست؟

داشتن بصیرت و فهم دقیق میدان مبارزه با استکبار شناسایی آن حریفی است که نقطه مقابل انقلاب اسلامی است.

متاسفانه در تمامی اتفاقات ذکر شده نه حساس شدیم و نه پاسخ شایسته از سوی مسئولین اجرایی داده شد!!!

مسئولین آنقدر در احساس غرور و خیال پردازی های کودکانه خود و از موفقیت خود ساخته در تفاهم هسته ای فرو رفتن که در اتفاق چهارم (فاجعه منا) ندانستند از کدام ناحیه ضربه خورده اند!

این حادثه قلب همه ما را سنگین کرد. حضرت آقا سه روز عزای عمومی اعلام کردند این خود حامل این پیام بود که چقدر عمق فاجعه سنگین است و ما هنوز نشسته ایم و دست روی دست گذاشته ایم !!!

تا آنکه رهبر معظم انقلاب ، امام خامنه ای عزیز در سرباز خانه امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفداه در سکوت و نخوت مسئولین امر صلابت ایران اسلامی را با نغمه عاشورایی در هم آمیخت و بر دهان استکبار جهان می کوبد؛ "به هوش باشید برخورد ما سخت و خشن خواهد بود "

خداوندا تو را سپاس از داشتن چنین رهبری فرزانه و حکیم، تو را سپاس

حوادث ذکر شده تست هایی بود که دنیای الحاد و استکبار در جهت آزمون دینمداران می آزماید و اعتقاد قلبی داریم که آنها به دنبال شکستن هیمنه و شوکت حکومت و انقلاب اسلامی هستند هر چند به تعبیر حضرت آقا، ما هماوردی نداریم و هشت سال دفاع مقدس و تمام برهه های انقلاب این را اثبات کرده است.

ما بالاتر از انقلاب رنگین مخملی و فتنه 88 نداشتیم حضرت آقا می فرماید که شما مطمئن باشید سال ها باید بگذرد تا آن موقع عمق این فاجعه بر بعضی ها آن هم منظور خواص هست نه عوام، روشن بشود.

همان گونه که مشاهده کردید در فتنه 88 همان جمعیت 40 میلیونی به خیابان ها آمدند و بساط فتنه را برای همیشه پاک کردند.

ما باید هوشیار بوده و آگاه باشیم و دقت کنیم. این تست هایی که جبهه استکبار ایران اسلامی را درگیرش ساخته طبق آیه قرآن که می فرماید؛ " ما با هیچ قومی عهد اخوت و برادری نبستیم و هر قومی خودش سرنوشت خودش را اثبات می کند" این صحنه ها و این لحظه ها بیانگر آن است که ما باید هوشیار باشیم و به سلاح بصیرت خود را زینت دهیم.

باید در محل کاری که هستیم در اداراتی که هستیم در فضای کاری که هستیم و در تمامی صحنه های اجتماعی با اعلام موضع گیری های به موقع، روحیه انقلابی خود را به اقدام انقلابی تبدیل سازیم.

اگر ما خوب دفاع نکنیم خوب جلو نرویم و خوب عمل نکنیم خواهی ناخواه در زمین دشمن بازی خواهیم کرد و این مهم با اصل انقلاب اسلامی و ماهیت دشمن ستیزی مکتب امام خمینی (ره) در تعارض خواهد بود.

دشمنان به دنبال این هستند که انقلاب اسلامی از این هیمنه و شوکت بیافتد از این شکوه و جلال بیافتد. هشیار باشیم به عنوان کلید واژه عرض می کنم، "مراقب باشیم فتح ام القرای اسلام بدون خونریزی و تنها از راه تفرقه و نفوذ از سوی دنیای الحاد رقم نخورد "

ما امروز در عرصه ای هستیم که دیگر مرزهای ما سمت خراسان سمت گلستان سمت خزر، خلیج همیشه فارس و اینها نیست "امروز مرزهای ما بحرین و لیبی و یمن و سوریه است آنها فهمیده اند که مکه می خواهد یکبار دیگر بدون خونریزی فتح بشود" مواظب باشیم که با نشانه های نابجا و گرا های اضافی به دشمن ندهیم، مواظب باشیم که با رد کردن خطوط قرمز وحدت را به هم نزنیم.

مواظب باشیم به فضای وحدتی که به آن نیاز داریم لطمه نزنیم ما نباید وحدت مان، همدلی مان و مهربانی هایمان نسبت به هم کوچکترین خدشه ای پیدا بکند.

اما مواظب باشیم که آن طرف دیوار هم نیفتیم ما بعضی جاها باید با صراحت و شفاف واکنش های به موقع و به اندازه از خود نشان دهیم تا حجت تمام شود و اگر حجت تمام شد دیگر نگرانی نیست.

مواظب باشیم خط ما خط ولایت است ولایت به محض اینکه ترسیم کرد اتمام حجت کرده است دیگر شایسته نیست که اما و اگر و ... بیاوریم. مسیر روشن است، با ولایت تا خط سرخ شهادت.

/انتهای پیام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها