انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 538
09:24
قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور:

اقامه نماز بهترین روش برای اجتماعی کردن دانش آموزان است

قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور گفت: اقامه نماز بهترین روش برای اجتماعی کردن دانش آموزان است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از ایرنا، محمود مظفر روز جمعه در افتتاحیه هفتمین دوره طرح ملی مبین در سالن غدیر مجتمع یاوران مهدی (عج) قم اظهار داشت: یکی از دغدغه های امروز والدین انزوای بیش از حد فرزندان و عدم حضور آنها در اجتماع است.
وی با بیان اینکه والدین هزینه های زیادی را صرف گرفتن مشاور و مراجعه به روانشناس می کنند، ولی فرزندشان همچنان این مشکل را دارند، تصریح کرد: تشویق به حضور در نماز جماعت بهترین شیوه برای اجتماعی شدن فرزندان است و هیچ روش دیگری به اندازه این روش کارساز نیست.
قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور همچنین با تاکید بر ضرورت تبیین اهمیت نماز و قراردادن آن در اولویت های برنامه های فرهنگی، افزود: فارغ از تبیین این موضوع مهم، آنچه که به صورت خاص باید در مدارس انجام بگیرد، اقامه نماز اول وقت است.
مظفر با اذعان به اینکه اولویت دادن به نماز به هیچ وجه به معنای ایجاد اختلال در برنامه های درسی و آموزشی دانش آموزان نیست، تصریح کرد: هدف اصلی از برپایی نمازهای اول وقت در مدارس آگاه ساختن دانش آموزان از نقش مهم و حساس نماز در زندگی آنها است.
وی با تاکید بر حضور مدیران و مسئولان مدارس در صفوف اول نمازهای جماعت، گفت: بدون شک ایجاد یک پیوند تنگاتنگ و ناگستنی بین مسجد، مدرسه و منزل ضروری است.
طرح مبین ویژه مدیران مدارس متوسطه اول کشور از تابستان امسال آغاز شده و نخستین دوره آن در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها