سه شنبه, 04/31/1399 - 09:26 admin-front2

قدردانی ازمحتواهای برگزیده ارسالی به شبکه رشد به صورت ویژه

سرپرست دفتر انتشارات و فناوری آموزشی بر توسعه محتوایی شبکه ملی مدارس کشور (رشد)، لزوم پشتیبانی از معلمان و دانش‌آموزان این مرز و بوم و همکاری همه معلمان خوش‌ذوق، خلاق و توانمند تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدابراهیم محمدی در نشست با همکاران دفتر در خصوص توسعه محتوایی شبکه ملی مدارس ایران اظهار کرد: توسعه محتوایی شبکه ملی مدارس کشور (رشد) و لزوم پشتیبانی از معلمان و دانش‌آموزان این مرز و بوم، به همکاری همه معلمان خوش ذوق، خلاق و توانمند در زمینه تولید انواع محتواهای آموزشی براساس پایه‌های تحصیلی نیاز دارد.

سرپرست دفتر انتشارات و فناوری آموزشی انواع قالب‌های ارائه محتوا را چنین برشمرد: انواع فیلم، پاورپوینت‌های تعاملی، آزمون‌های الکترونیکی، بازی‌های آموزشی، فایل‌های صوتی و تصویری و دیگر انواع رسانه‌های مرتبط با سرفصل‌ها و درس‌های پایه‌های تحصیلی.

محمدی در ادامه صحبت‌های خود، ضمن توجه به محتواهای موجود، به تهیه منابع تکمیلی درس‌های عملی و مهارتی همه دوره‌های تحصیلی تأکید کرد.

سرپرست دفتر انتشارات و فناوری آموزشی روش‌های ارتباطی معلمان با سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی را ارسال فایل‌ها و بارگذاری محتوا در فضاهای ابری نظیر «وان‌درایو»، «گوگل‌درایو» و «دراپ‌باکس» و یا از طریق لینک به وب سایت دفتر دانست.

محمدی همچنین از آثار برتر رسیده به سازمان تقدیر کرد و گفت: ۱۰ اثر نخست از نظر کیفی، به صورت ویژه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. تقدیر شامل کادر اداری مدرسه‌های همکار نیز خواهد شد.

برچسب
مطالب مرتبط