سه شنبه, 08/06/1399 - 11:44 nooh
سردار مطهری

در این ایام معلمان مانند کادر درمان فداکاری می کنند

سردار مطهری: در این ایام معلمان مانند کادر درمان فداکاری می کنند که محسوس نیست و دیده نمی شود.

به گزارش روابط عمومی بسیج فرهنگیان پیش از ظهر دیروز دوشنبه جلسه ای با حضور سردار مطهری رئیس بسیج فرهنگیان کشور و دکتر خاکی معاونت طرح برنامه و توسعه دانشگاه فرهنگیان که رئیس کمیته داوران جشنواره نیز می باشند در ساختمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد
در این جلسه باحضور داوران و مدیران اجرایی جشنواره به بررسی طریقه تقدیر و تجلیل از برگزیدگان و جامعه عمل پوشاندن به ایده های برتر و همچنین ارزیابی تیم اجرایی جشنواره پرداخته شده

در ابتدا دکتر خاکی تعداد شرکت کنندگان در جشنواره را ۷۰۰۰ نفر اعلام کردند و یکی از دست آوردهای جشنواره را اینگونه شرح دادند: می شود از بررسی ایده ها به وضعیت علمی معلمان و سطح تعلیم و تربیتی کشور پی برد.
وی افزود: برخی از آثار ارسالی در حد ایده نبودند از طرفی ایده های بسیار خوبی در حوزه تعلیم و تربیت ارسال شده بود همچنین افزودن: بعضی از ایده ها استراتژی آموزشی را تبعیین می کردند، بعضی مسکن بودند و بعضی دیگر ارتباط نظام آموزشی را با مجموعه های دیگر بیان می نمود در نتیجه این جشنواره تجربه بسیار خوبی بود.
رئیس کمیته داوران جشنواره در ادامه گفت: برای استفاده حداکثری و خروجی بهتر از آثار ارسالی، تیمی تشکیل شده است تا ایده ها را با ادبیات مناسب ویرایش کنند تا پویا تر بیان شود که ان شاءالله تا آخر هفته جاری کار ویراستاری کتاب جشنواره هم اتمام می رسد.

سپس سردار مطهری ضمن تبریک سال روز به امامت رسیدن حضرت ولی عصر عج ، از عوامل موثر در جشنواره تقدیر و تشکر کردند و افزودند: حقیقتا شما عزیزان این منطق تبدیل تهدید به فرصت موجود در بسیج را به نمایش گذاشتید.

ماهم به عنوان تشکر عملی نهضت کمک مومنانه و مشخصا لبخند رضایت را راه اندازی نمودیم که تخصصا در حوزه پرورش و آموزش این سنگری که متولی مردمی ندارد انجام خدمت کنیم.
ایشان در اهمیت این نهضت گفتند: نهضت معلم یاری برای تقدیر، تجلیل و تکریم همگانی از کار و فعالیت معلمان عزیز است که در این ایام معلمان مانند کادر درمان فداکاری می کنند که محسوس نیست و دیده نمی شود.
رئیس بسیج فرهنگیان کشور افزود: برای اینکه خروجی ها متنوع و علمی تر شود، تجارب و ایده های برتر را برروی سایت جشنواره قرار می دهیم.

در ادامه جلسه تصویب شد تشویق و تقدیر از شرکت کنندگان در سه سطح ذیل صورت پذیرد:
الف) ایده های برتر نفرات اول تا سوم 
ب) ایده های پذیرفته و چاپ شده در کتاب
ج) ایده های پذیرفته شده

آدرس سایت جشنواره : http://sci-cbo.ir/

برچسب
مطالب مرتبط