پنجشنبه, 10/25/1399 - 22:09 mazyar

نقش تیم پیشرفت مدرسه در پویش لبخند رضایت نقص ناشی از عدم دسترسی دانش‌آموزان به شاد راجبران کرد.

جانشین بسیج فرهنگیان استان فارس گفت: تیم پیشرفت مدرسه نقص ناشی از عدم دسترسی دانش‌آموزان به شاد را تا حدود زیادی جبران کرد.

بهمن محمودی در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان در ارزیابی پویش لبخند رضایت گفت: اوایل ورود کرونا به کشور پویش لبخند رضایت از طریق کمک‌های مومنانه وارد عرصه شد اما بنا به گفته‌های سردار مطهری به سمت تجلیل از معلم‌ها و پرورش حرکت کرد. 

در همین راستا به مدیران کانون‌های خود در استان فارس اعلام کردیم که جلسه مشورتی با معاونین آموزشی ادارات آموزش و پرورش کل استان برقرار کنند،افراد شاخص در مقطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم را ارزیابی و افرادی که در زمینه آموزش در فضای مجازی عملکرد بسیار خوبی دارند، را شناسایی و معرفی کنند.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه بسیج فرهنگیان استان فارس با دانشگاه فرهنگیان این استان، افزود: در نتیجه از هر ناحیه حدود پنج نفر از معلمین فرهیخته معرفی شدند و در مجموع حدود 243 نفر از معلم‌هایی که بسیار خوب کار کردند معرفی شدند و ما هم آنها را به مدیرکل معرفی کردیم و از همه آنها تجلیل به عمل آمد. همچنین تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه فرهنگیان منعقد کردیم و از این دانشگاه خواستیم معلم دانشجویانی را برای شرکت در پویش لبخند رضایت به ما معرفی کرد که از ظرفیت آنها برای تولید محتوای پرورشی و همکاری با معلمان در این زمینه، استفاده کردیم .بنابراین حدود 5 معلم دانشجو به هر کدام از کانون‌ها معرفی کردیم.

جانشین بسیج فرهنگیان استان فارس اظهار کرد: علاوه بر این به مدیران کانون‌ها اعلام کردیم که ضعیف‌ترین مدارس را معرفی کنند که این کار را انجام دادند. بعد معرفی مدارس محروم، به این مدارس سرکشی و مشکلات آنها را برطرف کردیم.

 علاوه براین در سطح استان در زمینه پرورشی، در حال تولید محتوا هستیم البته این محتواها را در اختیار مدیران کانون قرار دادیم که براساس آن پرورش صورت بگیرد.

محمودی با تأکید بر اینکه همه اقدامات مذکور در راستای پویش لبخند رضایت صورت گرفته است، تصریح کرد: لازم به ذکر است که در قالب پویش لبخند رضایت به مدیران کانون‌ها اعلام کردم تا عید نوروز همه کارهای خود را بر مبنای پویش لبخند رضایت قرار دهند.

وی با تأکید براینکه اجرای طرح لبخند رضایت نتایج مطلوبی داشته است، خاطرنشان کرد: قبل از امتحانات نوبت اول همه مدارس را ملزم به این کردیم که تیم پیشرفت مدارس را راه بیندازند.

در حقیقت تیم پیشرفت مدارس برای جلب رضایت دانش‌آموزان از آموزش و کمک به آنها در راه تحصیل راه‌اندازی شده است. 

همچنین مدیر مدرسه، معلمین پرورشی و دو نفر از معلم‌های جهادی مدرسه، رئیس اولیاء و مربیان مدرسه، مدیر واحد بسیج دانش‌آموزی اعضای این تیم را تشکیل می‌دهند.

جانشین بسیج فرهنگیان استان فارس در پایان یادآور شد: تیم پیشرفت مدارس، دانش‌آموزان ضعیف را شناسایی کرد و با آنها کار شد. در نتیجه این اقدام بسیاری از افراد راضی بودند و لذا از سردار مطهری که بر روی تیم پیشرفت مدرسه تأکید داشتند، تشکر می‌کنم.

 در حقیقت طرح تیم پیشرفت مدرسه نقص ناشی از عدم دسترسی دانش‌آموزان به شاد را تا حدود زیادی جبران کرد. 
انتهای پیام/

برچسب
مطالب مرتبط