چهارشنبه, 11/15/1399 - 15:44 mazyar

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در دوره توانمندسازی و نشست تخصصی مدیران کانون ها و شورای بسیج فرهنگیان استان خوزستان عنوان کرد: نقش آفرینی بسیج در عرصه های تربیتی بی بدیل است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: بسیج ظرفیت عظیمی برای فعالیت اثربخش در حوزه های تربیتی دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ کورش مودت پیش از ظهر امروز سه شنبه ۱۴ بهمن ماه ۹۹ در دوره توانمندسازی و نشست تخصصی مدیران کانون ها و شورای بسیج فرهنگیان استان خوزستان ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر اظهار کرد: بسیجیان فرهنگی با نقش آفرینی اثربخش در قالب شرکت در پویش های جهادی خدمات گسترده ای به مجموعه تعلیم و تربیت داشته اند و البته فعالیت مستمر در عرصه تربیتی یکی از مهمترین کارکردهای بسیج است‌.


وی در ادامه با اشاره به موفقیت استان خوزستان در حوزه مشارکت خیرین؛ خاطرنشان ‌کرد: در سطح کشور بیشترین تهیه تبلت دانش آموزی را استان خوزستان به خود اختصاص داده است که نشان از پیگیری های مستمر در این زمینه دارد. همچنین در طرح آجر به آجر که با هدف جمع آوری کمک های خرد مردم به آجر مدرسه سازی است؛ استان خوزستان رتبه اول کشور را از آن خود کرده است.


مودت همچنین با برشمردن موفقیت های اخیر مجموعه آموزش و پرورش استان؛ توضیح داد: کسب رتبه اول کشوری در شاخص های عملکردی مجموعه حقوقی؛ رتبه برتر در شاخص های کمی و کیفی استثنایی و همچنین کسب رتبه برتر در شاخص های وزارتی آموزش و پرورش عشایر و نیز کسب رتبه برتر در بین هسته های گزینش دستگاه های اجرایی کشور توسط هسته گزینش آموزش و پرورش استان از دیگر موفقیت های تعلیم و تربیت در هقته های اخیر است.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: عنایت ویژه مقام معظم رهبری به مجموعه تعلیم و تربیت کشور و اطلاق عبارت "افسران سپاه پیشرفت کشور" یه معلمان شایسته تقدیر و تشکر است.

برچسب
مطالب مرتبط