انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 643
12:06
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه تهران

هدف آمریکا از بین بردن ماهیت اسلامی انقلاب ایران است

به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان؛ لایق حقیقی مسئول سازمان بسیج  فرهنگیان سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی در گفتگو با خبرنگارسایت گفت: روز سیزدهم آبان ماه به عنوان روز مبارزه با استکبار نام گذاری شده که یادآور سه واقعه مهم تاریخی در سال های 42، 57 و 58 است.

وی خاطر نشان کرد: در سال 42 امام خمینی (ره) به دلیل مخالفت با شاه ملعون که به امریکا و غرب وابسته بود به ترکیه تبعید شدند، در سال 57 دانش آموزان با تعطیلی مدارس با هدف مقابله با افکار و ایده های استکبار و امپریالیسم به دانشگاه تهران رفتند و با اعتراض خود از دانشجویانی که به غرب فرستاده می شدند حمایت کردند و در سال 58 که انقلاب نوپای ما تهدیدات زیادی داشت ملت ایران از جمله دانش آموزان و دانشجویان در یک حرکت انقلابی در مقابل سفارت امریکا اعتراضات خود را اعلام کردند و با اشغال سفارت امریکا برکات بسیار خوبی به ارمغان آوردند که اسناد بدست آمده به ادامه قوام انقلاب کمک زیادی کرد.

لایق حقیقی ادامه داد: دشمن اصلی استکبار جهانی است و ملت ایران در تمام عرصه ها حرکتی ضد استکباری داشته است؛ پس این روزها را باید یک روز نمادین قرار دهیم و در تمام روزهای سال نفرت و اعتراض خود را به رژیم استکباری اعلام کنیم.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه تهران تاکید کرد: امریکا علی رغم مفاد برجام همچنان بر حفظ تحریم ها علیه ملت ایران اصرار دارد تا با بهانه گیری ها ماهیت اسلامی انقلابی نظام ایران را از بین ببرد.

لایق حقیقی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب  مبنی بر اینکه "ما آمدیم با این مذاکره بهانه را از دست دشمن بگیریم و به افکار عمومی برسانیم که دشمن فقط بهانه گیری می کند" گفت: امریکا زمانی که ایرانیان را با استدلال و دلایل منطقی پای میز مذاکره دید در مقابل منطق نظام مقدس جمهوری اسلامی تسلیم شد و موافقت کرد اما بعد بهانه های دیگری مثل حقوق بشر، آزادگی و اقلیت های دینی را گرفت تا عقب نشینی کند.

وی درادامه گفت هدف امریکا این است که ایران باشد، ایران اسلامی هم باشد، اما ایران اسلامی انقلابی نباشد.

لایق حقیقی گفت: فضای مجازی فرصت بسیار خوبی است که اگر بتوانیم از آن درست استفاده کنیم بهره خوبی می بریم.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی وفرهنگیان سپاه تهران ادامه داد: باید اطلاعات صحیح در رابطه با بکار گیری از فضای مجازی را به افراد بدهیم و آنها را با نیازهای نظام برای مبارزه با جنگ نرم آشنا کنیم تا در فضای مجازی یک سرباز جنگ نرم برای مقابله با دشمن بسازیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها