دوشنبه, 12/25/1399 - 09:29 saeed
مسئول بسیج فرهنگیان استان خراسان شمالی خبر داد:

اهدای بیش از 1000 عدد تبلت و گوشی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت استان خراسان شمالی

 

رسول افضل جو در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان کشور در رابطه با دستاوردهای روند اجرایی شدن طرح کمک مومنانه در استان خراسان شمالی گفت: بسیج فرهنگیان استان خراسان شمالی در قالب طرح کمک مومنانه اقدامات فراوانی انجام داد که از جمله می‌توان به توزیع 6026بسته معیشتی به ارزش بیش از 6 میلیارد ریال با کمک خیرین اشاره کرد.

مسئول بسیج فرهنگیان استان خراسان شمالی افزود: همچنین در راستای اجرای طرح مذکور 3 راس گوسفند ذبح شد و بین نیازمندان توزیع شد. در مجموع اقداماتی که در جهت اجرای طرح کمک مومنانه صورت گرفته عبارتند از توزیع کوپن رایگان نان در مناطق محروم(بیش از ۱۰هزارقرص نان)، برپایی ایستگاه‌های تب سنجی در مبادی ورودی شهرستان‌ها، راه اندازی حداقل ۱۰  کارگاه تولید ماسک، تولید و توزیع بیش از 50 هزار ماسک، ضدعفونی مدارس و ادارات آموزش و پرورش.

افضل جو در ادامه اظهار کرد: با کمک بسیج فرهنگیان بیمارستان موقت کرونایی برپا شد. علاوه بر این بیش از 180 فرهنگی بسیجی در طرح اهدای خون شرکت کردند.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط بسیج فرهنگیان استان خراسان شمالی جهت اجرای طرح پویش لبخند رضایت ادامه داد: در راستای اجرای طرح پویش لبخند رضایت بیش از 3000 پک لوازم تحریر در میان دانش‌آموزان بی‌بضاعت توزیع شد، همچنین بیش از 1000 عدد تبلت و گوشی با کمک خیرین تهیه شد و به دست دانش‌آموزان نیازمند رسید. علاوه بر این حداقل از ۱۰۰ نفر از معلمان جهادگر به صورت حضوری در روستاهای خراسان شمالی تقدیر شد.

مسئول بسیج فرهنگیان استان خراسان شمالی در پایان یادآور شد: گفتنی است اکثر مسئولین استان خراسان شمالی اعم از معاون استاندار، فرماندهان سپاه استان و شهرستان، مدیران آموزش و پرورش شهرستان و استان، نمایندگان مجلس و فرماندارها همگی به پویش لبخند رضایت پیوستند و از زحمت معلم‌ها در استان خراسان شمالی تقدیر و تشکر کردند.
انتهای پیام/

برچسب
مطالب مرتبط