دوشنبه, 01/30/1400 - 10:25 saeed
مسئول بسیج فرهنگیان استان کرمانشاه مطرح کرد؛

تهیه و توزیع بیش از 10 هزار بسته بهداشتی توسط فرهنگیان بسیجی استان کرمانشاه

مسئول بسیج فرهنگیان استان کرمانشاه گفت: در قالب نهضت کمک مؤمنانه در استان بیش از 10 هزار بسته اقلام بهداشتی تهیه و در بین دانش‌آموزان نیازمند و اقشار مختلف جامعه توزیع شد.
 صلاح الدین قره‌تپه در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان در ارتباط با اقدامات انجام شده سازمان بسیج فرهنگیان در استان کرمانشاه در سال جاری اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا و تداوم این وضعیت دستورالعملی به ما اعلام شد و براساس آن جلساتی را در اداره کل آموزش و پروش استان با ریاست مدیرکل در قالب نهضت کمک مؤمنانه و سپس پویش لبخند رضایت تشکیل دادیم.
وی ادامه داد: در ارتباط با نهضت کمک مؤمنانه بیش از 10 هزار بسته اقلام بهداشتی توسط فرهنگیان تهیه و در بین دانش‌آموزان نیازمند و سایر اقشار توزیع شده و همچنین 640 مدرسه و اداره توسط فرهنگیان بسیجی ضدعفونی شده است.
مسئول بسیج فرهنگیان استان کرمانشاه با اشاره به بخشی از فعالیت‌های آموزشی انجام شده توسط فرهنگیان نیز عنوان کرد: حدود 5 هزار و 333 نفر روز در تولید محتواهای آموزشی و انتشار آن در میان دانش‌آموزان نیازمند تا پیش از آغاز پویش لبخند رضایت فعالیت کردند.
قره‌تپه در ارتباط با کمک‌های مالی انجام شده توسط فرهنگیان استان نیز بیان کرد: برخی از این کمک‌ها به دفاتر امام جمع و برخی به هلال احمر تحویل داده شده اما مجموع کمک‌هایی که از ابتدای سال 99 تا پایان مهر ماه به نواحی مقاومت بسیج فرهنگیان داده شده حدود 901 میلیون و 500 هزار ریال آن نقدی و 852 میلیون و 900 هزار ریال غیرنقدی بوده است.
وی افزود: در جلساتی که سازمان بسیج فرهنگیان استان با خیرین استان برگزار کرد حدود یک میلیارد و 176 میلیون ریال جمع‌آوری شد که این مبلغ را تبلت خریداری کرده و برای توزیع به اداره کل آموزش و پرورش تحویل دادیم.
مسئول بسیج فرهنگیان استان کرمانشاه در بحث پویش لبخند رضایت نیز بیان کرد: در جریان این پویش که از مهر ماه آغاز شد 712 معلم را به‌عنوان الگو برای سوژه‌های رسانه‌ای معرفی شده و حدود 4 هزار و 627 نقاشی از سوی دانش‌آموزان برای این معلمان جهادگر دریافت شد.
قره‌تپه در ارتباط با اقدامات پرورشی در پویش لبخند رضایت هم گفت: 5 هزار و 813 نفر ساعت فعالیت در زمینه تولید محتوای پرورشی (مذهبی، دینی و مناسبتی) کار انجام گرفته و حدود 47 هزار و 560 دانش‌آموز از طریق فضای مجازی تحت پوشش آن قرار گرفتند.
وی ادامه داد: در این پویش از آبان ماه تاکنون 485 بسته معیشتی و 1360 بسته لوازم‌التحریر در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شد.
مسئول بسیج فرهنگیان استان کرمانشاه در ارتباط با بحث آموزش دانش‌آموزان کم‌برخوردار از امکانات آموزشی در شرایط کرونایی هم عنوان کرد: در جریان پویش لبخند رضایت یک هزار و 758 نفر ساعت آموزش حضوری انجام شده که در این میان 16 هزار و 649  دانش‌آموز تحت پوشش قرار گرفته‌اند.
قره‌تپه در پایان گفت: در جریان این پویش همچنین 260 مورد ارسال کتب و 155 مورد ارسال جزوه، ارسال یک هزار و 303 لوح فشرده به دانش‌آموزان نیازمند صورت گرفته که در این بخش نیز حدود 10 هزار و 738 نفر تحت پوشش قرار گرفتند. یک هزار و 67 معلم نیز در بحث مبارزه با کرونا و اقدامات آموزشی در این شرایط فعالیت داشتند.
انتهای پیام

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)