انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 648
11:12
سرمربی حلقه صالحین استان همدان :

ملت ایران با قدرت بیشتر در روز 13 آبان شعار استکبار ستیزی را فریاد خواهد زد

ملت ایران هیچ وقت با آمریکا و خوی درندگی اش کنار نخواهد آمد و با قدرت بیشتر شعار استکبار ستیزی و مرگ بر آمریکا را فریاد خواهیم زد .

علی اصغر گرجی سرمربی  حلقه صالحین استان همدان  در گفتگو اختصاصی با خبرنگار سایت سازمان بسیج فرهنگیان گفت :  انقلاب ما و به خصوص 13 آبان برگرفته از پیام عاشورا است به عبارتی دیگر 13 آبان تجلی روحیه حسینی و عاشورایی افرادی است که 13 آبان را آفریدند.

وی افزود : در واقعه 13 آبان چند اتفاق را مشاهده می کنیم  اول بحث تبعید حضرت امام(ره) بود. حضرت امام(ره) چرا تبعید شدند؟چون در برابر یزید زمان خودشان فریاد زدند،چون به مقابله و مبارزه با یزید زمانشان قیام کردند و خود این قیام الگو گرفته ار نهضت عاشورا بود.

اتفاق بعدی بحث رئیس جمهور آمریکا، ورود ایشان به ایران و کشته شدن آن چند نفر دانشجویی است که آنها هم در واقع در اعتراض به حضور نمرود و فرعون زمان این قیام را انجام دادند و منجر به شهادتشان شد و بالاخره روز 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی روز تسخیر لانه جاسوسی است و در تسخیر لانه جاسوسی هم ما می بینیم دوباره همین اتفاق مبارزه با یزید زمان  تکرار می شود.

 

گرجی اظهار داشت : یکی از مهم ترین راهکارهای مبارزه با استکبار زمان،جلوگیری از نفوذ مستکبرین در جامعه اسلامی و مومنین هست و در 13 آبان سال 58 که دانشجویان خط امام(ره) لانه جاسوسی آمریکا را به تسخیر خودشان در آوردند ؛  باعث رسوایی و بی آبرویی آمریکا شدند. این اتفاق یعنی اولا مبارزه با یزید و ثانیا بستن راه نفوذ مستکبرین در بین مومنین و جامعه اسلامی درسی است که فقط و فقط در سایه نهضت عاشورا میشود این درس ها را آموخت.

 

وی در مورد عدم توان استکبار  برای مبارزه با گزینه نظامی با ایران  تاکید کرد : طبق اعترافاتی که دولتمردان و سیاستمداران ،نظریه پردازهای خود استکبار دارند این است که ما از راه جنگ نظامی نمیتوانیم بر حسینیان زمان پیروز شویم چون اینها از شهادت نمی ترسند و  استکبار راهبرد خودشان را  در سالهای اخیر متمرکز کرده اند برای نفوذ در جامعه اسلامی و نظام اسلامی ، این نفوذ را در زمینه های مختلف و مخاطب های مختلف مد نظر دارند. ومی خواهند  جوانان ما با  راهبرد نفوذ فرهنگی  افرادی  لا ابالی،سست عنصر،بدون اراده بار آورند.

 

گرجی در بیان جایگاه مردمی انقلاب اسلامی گفت : حضرت امام(ره) فرمودند که من یک تار موی این ها را به تمام کاخ نشینان و سرمایه داران نمی دهم، راهبرد دشمن برای اینکه اینها را در واقع به یاس و ناامیدی بکشاند نفوذ اقتصادی است،اختلاف طبقاتی،مصرف گرایی،مصرف کالاهای وارداتی،تضعیف اقتصاد مقاومتی و اقتصاد ملی، به اینها لطمه و ضربه بزنند.

 

سرمربی  حلقه صالحین استان همدان  بیان کرد : دولتمردان باید راه های نفوذ سیاسی را ببندند ؛  به عنوان مثال یکی از محورهای هجمه دشمن این است که بتوانند در ذهنشان خیلی از مسئولین ما را به جایی برسانند که بگویند مذاکره با آمریکا چه اشکالی دارد!  و این یک نفوذ سیاسی است.

در ادامه که اگر استکبار می گوید  شما می خواهید از نظر اقتصادی پیشرفت کنید هیچ چاره ای ندارید مگر اینکه مدل اقتصادی غرب را پیاده کنید. لذا ما می بینیم بعضی از مسئولین ما پیشنهاد می دهند که ما همان گونه که در ورزش مربی می آوریم در اقتصاد هم مربی بیاوریم ، این یعنی پیاده کردن مدل اقتصادی غیر اسلامی و غیر ملی و خارجی که می تواند مهم ترین ضربات را بر ما وارد کند.

 

وی با اشاره به خوی درندگی آمریکا اظهارداشت : در صحبت های امام خمینی  ومقام معظم رهبری می بینیم که بیان می فرمایند رابطه ما با آمریکا رابطه گرگ و میش است،این یعنی چه؟ یعنی وقتی ماهیت آمریکا را نگاه می کنیم می بینیم آمریکا یک خوی درنده دارد و در طرف دیگر میش را می بینیم که یک موجودی است که با آن لطافت و مناعت طبع می خواهد با درندگی مبارزه کند.

ماهیت شیطان جهانی باید  را به مردم معرفی شود ، میش اگر بخواهد با گرگ رابطه داشته باشد هیچ نتیجه ای جز دریده شدن خودش ندارد. لذا اگر می خواهد با گرگ زندگی کند تنها راهش این است که دائما در دشمنی باشد.

گرجی ادامه داد : ماهیت نظام آمریکا و ماهیت جمهوری اسلامی ایران این دو مثل شرک و توحید هستند مثل کفر و وحدانیت، این دو با هم جمع نمی شوند چه از نظر عقلی ، فلسفی و منطقی از هیچ طریقی نمی شود بین این دو جمع کرد.

 وقتی با آمریکا و کشورهای اروپایی مذاکراتی انجام می دهیم این به معنای کوتاه آمدن ما از شعار همیشگی انقلاب که آمریکا شیطان بزرگ است نیست.  اینها  فکر می کنند شعار مرگ بر آمریکا کمرنگ شده و  در بین مردم ما، در حالی که بغض و کینه ما نسبت به استکبار جهانی آمریکا و جنایت هایی که همین امروز این کشور دارد،فکر می کنند مردم ایران شاید شعار هایشان با صدای پایین تری امسال گفته شود .

همچنین تا زمانی که ماهیت درندگی آمریکا وجود دارد با تمام قدرت و تمام قوا انشاءالله با آنها مبارزه خواهیم کرد و شعار مرگ بر آمریکای ما روز به روز کوبنده تر، منسجم تر تا روز نابودی آمریکا ادامه خواهد داشت لذا تجلی این موضوع در 13 آبان است و با عنوان روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی است.

 

 وی خاطر نشان کرد : نقش رسانه ها، نقش موثری است و رسالتی که بر عهده دارند رسالت عظیمی است در تبیین راه های نفوذ استکبار جهانی و در تبیین این خواسته حضرت امام خامنه ای تمام تلاش خود را به کار گیرند تا ما شاهد رسواتر شدن استکبار جهانی باشیم

انتهای پیام///

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها