انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 654
17:36
باقری نسب مسوول بسیج فرهنگیان البرز:

جایگاه آموزش و پرورش در پروژه نفوذ دشمن اصلی ترین جایگاه است

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج فرهنگیان علی باقری نسب مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان البرز در آستانه 13 آبان در تبیین راهبرد جدید استکبار در قبال انقلاب اسلامی گفت: نفوذ در فرهنگ و استحاله فرهنگی ملت ایران از طریق ماهواره و الگوی مصرف و مدگرایی خصوصا در جوانان،عدم تقلید به دین،در بعد سیاسی هم ارعاب مسئولین رده بالا و در نظر نگرفتن وجود خدا و مذاکره و برقراری را با آمریکا و نفوذ داخلی و هم نفوذ در دستگاههای تصمیم گیر و تصمیم ساز مثل مجلس خبرگان رهبری،مجلس شورای اسلامی و هئیت دولت و حتی شورای شهر که بیایند و مصوبات استکبار را از طریقهای مختلف پیاده نمایند.

وی بااشاره به جایگاه آموزش وپرورش در برابر این نفوذ گفت:

جایگاه آموزش و پرورش در این نفوذ با توجه به جمعیت میلیونی دانش آموزان و فرهنگیان قطعا از اصلی ترین راههای نفوذ همین می باشد یعنی تغیر بر محتوای دروس ،استحاله فکری و رفتاری و کرداری معلمان و نهایتا دانش آموزان که نتیجه آن بر کل جامعه ایران تاثیر مستقیم دارد  و باید منافع اصلی و هوشیاری ویژه ای در اینجا برقرار کرد یعنی تنگه احدی می باشد که باید فرماندهان اصلی ( مدیران ) دلسوز منصوب شوندو مانع نفوذ باشند چرا که اگر اینجا نفوذ کنند در آینده در همه جا نفوذ می کنند.

قطعا و یقینا ، نفوذ در آموزش و پرورش و موفقیت در آن، نفوذ در کل کشور خصوصا مراکز دانشگاهی،نظامی، امنیتی و همه می باشد چراکه مدیران کشور همه از آموزش و پرورش شروع می کنند.

باقری نسب با اشاره به وظایف آموزش و پرورش در جلوگیری از این نفوذ گفت:

نگهبانی دقیق و رصد لحظه به لحظه، گماردن دیدبانان دور اندیش که رهها و روش های نفوذ و ضد نفوذ را بشناسند که در صورت غفلت هزینه های زیاد انسانی  و مالی به کشور وارد می شود. مراقبت دائمی بر فرهنگ کشور از طریق مدیران دلسوز ، واکسیناسیون معلمان کشور در برابر این هجمه فرهنگی از طریق وزارت آموزش و پرورش و شورای عالی انقلاب فرهنگی، پرهیز از سیاسی بازی و جناحی و حاکم کردن منافع ملی و حتی جهانی اسلام در آموزش و پرورش

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان البرز ضمن بیان راهکارهای بصیرت افزایی فرهنگیان در حوزه استکبار ستیزی افزود:

ما باید در جذب معلمان اهتمام جدی داشته باشیم یعنی معلمان با انگیزه ای که عاشق معلمی هستند و بر مبنای معلمی شغل انبیاء است کار کنند. و در ادامه در هر سال برنامه های بصیرت افزایی برای آن ها داشته باشیم،متاسفانه خیلی آموزش و پرورش در این خصوص موفق نیست و سپاه هم با برنامه های فعلی نمیتواند جوابگو باشد بلکه باید توجه ویژه تر داشته باشد.

وی با اشاره به آشتی ناپذیری ایران با آمریکا بر اساس فرمایش حضرت امام خمینی (ره) گفت:

به دلیل خوی استکباری بودن آن در تمام نقاط جهان بویژه ماهیت انقلاب اسلامی که مخالف سرسخت خوی تجاوز میباشد و عملکرد 36 ساله آمریکا با انقلاب اسلامی و همچنین سابقه قبلی آن موید فرمایشات حضرت امام می باشد.

باقری نسب در ادامه به بیان دلایل تسخیر لانه جاسوسی پرداخت وگفت :

 چراکه جاسوسخانه از همان اول در صدد تسخیر انقلاب اسلامی بود و وقتیکه نتوانست موفق شود دست به توطئه های همه جانبه ایی بر علیه انقلاب و امام زد .از شورشهای داخلی،تسخیر پادگانها و نفوذ در مسئولین به ویژه دولت موقت،ناآرامیهای کردستان و تمامی توطئه ها توسط آمریکا و با حمایت سفارتخانه انجام می شد. اگر این لانه تصرف نمی شد یقینا انقلاب در همان سال های اول شکست می خورد و لذا مورد تایید امام قرار گرفت و علی رغم اینکه دولت موقت مخالف سرسخت بود و برخی دیگر از مسئولان مخالف بودند امام هم با استواری کامل استعفای دولت موقت را پذیرفت

وی در پایان به بیان ویژگی های 13 آبان امسال اشاره کرد وگفت:

 با توجه به کشتار حجاج در مکه،تایید مشروط برجام  و همچنین استقبال رسانه های موافق با مذاکره، حضور مردم انقلابی در مراسم13 آبان اهمیت ویژه و مخصوصی را نسبت به سال های قبل دارد لذا باید تلاش شود با حضور پرشور مردم خصوصا جوانان  و نوجوانان بار دیگر امید دشمنان خارجی و داخلی را ناامید کرد. همچنین جایگاه ویژه محور مقاومت در منطقه با محوریت ام القری جهان اسلام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها