انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 678
11:12
حسن زاده در نشست مربیان صالحین بسیج فرهنگیان استان/

هدف اصلی دشمن در نفوذ، استحاله و تغییر محتوای نظام اسلامی است

دشمن کوشش می کند در نهایت امر انقلاب را از دست صاحبان اصلی آن ها برباید، دشمن به آنجا رسیده است که ساقط کردن نظام محال است اما در استحاله(استحاله از درون) و تغییر محتوای نظام اسلامی امیدوار است که این هدف اصلی نفوذ است.

به گزارش سایت سازماتن  بسیج فرهنگیان ، حسن زاده مسئول بسیج فرهنگیان استان در نشست مربیان صالحین بسیج فرهنگیان استان با تاکید بر ضرورت مقابله با نفوذ دشمن اظهار داشت: باید دید دشمن از کدام نقطه آغاز کرده است  تا ایمن سازی فرهنگی را از همان ناحیه شروع کنیم.

حسن زاده افزود: دشمن از بخش نخبگان و فرهنگ سازان پروژه نفوذ در کشور را شروع کرده است، در این جهت جبهه استکبار از دو طریق عمل می کند، اول اینکه نخبگان داخلی را  بر مبنای برنامه ها و نیازمندی های خود شناسایی و جذب می کند و دیگر اینکه نخبگان را همسو با برنامه های استعماری خود تربیت می کند.

وی در ادامه گفت: در زمینه تربیت نخبگان از سوی دولت های استعماری بعنوان مثال می توان به تاسیس اولین دانشگاه در کشور اشاره کرد. اولین دانشگاهی که در کشور توسط انگلیسی ها  تاسیس شد، دانشگاه تربیت معلم فرهنگیان می باشد، یعنی دشمن در جهت پرورش نخبگان که در آینده باید بعنوان سربازان جبهه استکبار در کشور هایی که خواهان آن هستند که می خواهند با محتوای فرهنگی خود و با ایده های فکری خود کشور  خود را اداره کنند، عملیات نفوذ را عملی و این استقلال فکری را از آنها سلب  نمایند.

وی تصریح کرد: در واقع در نفوذ، دشمن می کوشد کشوری که مرجعی غیر از استکبار را برای اداره کشور انتخاب کرده، دوباره به نحو دیگری و به شکل دیگر مجبور نماید دراین پروژه (نفوذ)  به استکبار و برنامه های آنها روی بیاورند.

وی در تکمیل صحبت های خود گفت: خاصیت نفوذ در این عملیات فرهنگی حرکت خزنده و آرام آن است. حرکت خزنده، حرکتی است که: بدون صدا و آرام است، درک آن مشکل است و کسی به آن واقف نیست، به تدریج انجام می شود، خزنده و بدون آثار وضعی است، غافلگیر کننده است، طرف مقابل عکس العمل به موقع نمی تواند داشته باشد.

نفوذ یعنی جاهلیت اموی درعصر نبوی

مسئول بسیج فرهنگیان استان اظهار داشت: در نفوذ پدید آورندگان هر انقلاب مجبور می شوند دوباره بدیهیات انقلاب را تعریف کنند در خط نفوذ، تمرکز به دو بخش از جامعه حتمی است یکی مردم و دیگری مسئولین و به بیان دیگر جامعه و اصل حکومت، برای هر کدام هم دشمن از سازوکار خودش وارد می شود و نفوذ خود را اجرا می کند.

دشمن کوشش می کند در نهایت امر انقلاب را از دست صاحبان اصلی آن ها برباید، دشمن به آنجا رسیده است که ساقط کردن نظام محال است اما در استحاله(استحاله از درون) و تغییر محتوای نظام اسلامی امیدوار است که این هدف اصلی نفوذ است.  

/انتهای پیام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها