انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 692
10:18
وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران مطرح کرد

پرداخت 20 درصد از پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی

فانی از جمع آوری 40 هزار بخاری‌ غیر استاندارد در مدارس خبر داد و در خصوص پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، گفت: تعدادی از فرهنگیان که از مهر سال گذشته بازنشسته شده‌اند، حدود 20 درصد پاداش پایان خدمت خود را دریافت کرده‌اند.

به گزارش  سایت سازمان بسیج فرهنگیان به نقل از خبرگزاری فارس، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعدادی از فرهنگیان که از مهر سال گذشته بازنشسته شده اند، حدود 20 درصد پاداش پایان خدمت خود را دریافت کرده‌اند، اظهار داشت: پیگیر پرداخت کامل این پاداش هستیم و به مجرب آن که این پیگیری‌ها به نتیجه برسد، اعلام خواهیم کرد.

وی از جمع آوری 40 هزار بخاری‌ غیر استاندارد در مدارس خبر داد و گفت: دستور العملی در سال گذشته برای جمع آوری و عدم استفاده از بخار‌ی‌های غیر استاندارد صادر شده است و امسال هم این بخشنامه باید اجرا شود.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص توزیع شیر در مدارس گفت: برای تمام دانش‌آموزان ابتدایی و دوره اول متوسطه تا آخرپایه نهم در کشور حداقل 70 نوبت توزیع شیر اجرا خواهد شد.

فانی افزود: در اعتبارات آموزش و پرورش از محل یارانه‌ها مبلغی قرار داده شده و متناسب با تخصیصی که در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرد این طرح در کل کشور اجرا می شود.

انتهای پیام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها