انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 696
11:47
جانشین سازمان بسیج فرهنگیان کشور :

هر کلاس یک سنگر و هر مدرسه یک خاکریز جنگ نرم می باشد

جانشین سازمان بسیج فرهنگیان کشور درنشست شورای عالی قشر بسیج فرهنگیان استان کردستان گفت: هر کلاس یک سنگر و هر مدرسه یک خاکریز جنگ نرم می باشد

به گزارش سایت سازمان  بسیج فرهنگیان این نشست دیروز با حضور مطهری جانشین سازمان بسیج فرهنگیان کشور ، نریمانی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان و رییس شورای قشر بسیج فرهنگیان استان ،رستمی مسئول بسیج فرهنگیان و اعضای شورای قشر در سنندج برگزار شد .

در این نشست مطهری جانشین سازمان بسیج فرهنگیان کشور ، سطح برگزاری جلسات شورای قشر بسیج فرهنگیان استان و مباحث مطروحه در این نشست ها را مطلوب ارزیابی و از اقدامات و برنامه های استان تقدیر کرد .

وی با تاکید بر ضرورت خروجی جلسات شورای قشر بسیج فرهنگیان استان گفت : این شورا علاوه بر تهیه خوراک فکری و محتوایی برای حلقه های صالحین ، می تواند برای شوراهای شهرستان ، ماموریت تعریف نموده و سایر برنامه های بسیج فرهنگیان را رصد و موضوعات هدفمند را برای بررسی و پیگیری روش مند انتخاب نماید .

مطهری جامعه مخاطب شورای عالی قشر بسیج را فرهنگیان گرانقدر عنوان کرد و گفت : در اجرای برنامه ها ، شعار ما هر کلاس درس یک سنگر و هر مدرسه یک خاکریز جنگ نرم می باشد و در این راستا باید از کارهای ایجابی بیشتر استفاده کرد .

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع جلسه شورا یعنی بررسی ابعاد نفوذ دشمن و راه های جلوگیری از نفوذ اشاره کرد و تحریف شخصیت حضرت امام ( ره ) و خط امام راحل ، ایجاد تردید در میان مردم ، بزک دشمن و گسیل کالاهای مصرفی به کشور را از زمینه های ایجاد نفوذ دانست .

وی در ادامه به وظایف و رسالت خطیر فرهنگیان به ویژه فرهنگیان بسیجی و شورای قشر بسیج نیز پرداخت و اهتمام برای آشنایی دانش آموزان و نسل جوان با شخصیت و راه حضرت امام ( ره ) ، شناخت و شناساندن انقلاب اسلامی به مردم و شناخت مبانی استکبار ستیزی را از مهم ترین وظایف بر شمرد .

در ابتدای این نشست نریمانی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل و رییس شورای عالی قشر بسیج فرهنگیان استان نیز با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص بحث جنگ نرم و ناتوی فرهنگی دشمن گفت : آموزش و پرورش نقطه هدف دشمنان است و در این خصوص باید مراقبت لازم صورت گیرد .

گفتنی است در این نشست اعضای شورای قشر بسیج فرهنگیان استان نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون موضوع نشست ارائه نمودند .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها