انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 763
15:40

عجین شدن خون شیعه و سنی در جنگ با تکفیری ها نماد شکست استراتژی های آمریکا در منطقه است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به تلاش گسترده استکبار جهانی و عمال آنها برای ایجاد تفرقه میان شیعه و سنی خاطر نشان کرد: اصلی ترین هدف آنها از راه اندازی تضعیف حرکت مقاومت اسلامی در جهان است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج؛ سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه مراسم تشییع شهدای شیعه و سنی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: عجین شدن خون شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان در جنگ با تکفیری ها در سوریه نماد شکست استراتژی های آمریکا در منطقه است.

 

وی در ادامه گفت: اصلی ترین هدف آمریکا و اسرائیل از راه انداختن گروه های تکفیری به ویژه داعش تضعیف جبهه مقاومت، ارائه چهره خشن از اسلام، کند کردن روند اسلام گرایی در اروپا، جمع کردن نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی خطر آفرین برای اسرائیل و سر به نیست کردن آنها در مبارزه با مقاومت بوده است.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به تلاش گسترده استکبار جهانی و عمال آنها برای ایجاد تفرقه میان شیعه و سنی خاطرنشان کرد: اصلی ترین هدف آنها از راه اندازی تضعیف حرکت مقاومت اسلامی در جهان است.

 

نقدی در ادامه گفت: وقتی می بینیم جوان اهل سنت بلوچ با اصرار و پیگیری مداوم خود را به جبهه های سوریه برای جنگ با تکفیری ها می‌رساند و در این راه به شهادت میرسد، این به معنای بر باد رفتن تمام استراتژی های غرب است.

 

وی همچنین افزود: در جریان مباره با تکفیری ها، مسلمانان اعم از شیعه و سنی نشان دادند که اهل بصیرت هستند و فریب این بازی های آمریکا را نمی خورند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: روحیه پر نشاط پدر شهید بسیجی اهل سنت که خودش نیز از جبهه ها آمده است، اتمام حجت با همه کسانی است که در نبرد با آمریکا و همه ایادی آن دچار تردید شده اند و نشان می دهد که هرچند بعضی از مرفهان گرفتار چنین تردید شده اند؛ اما مستضعفان و محرومان اعم از شیعه  سنی پا به رکاب جهاد بوده و کم نیاورده اند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها