انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 863
07:41
مسوول سازمان بسیج فرهنگیان گفت:

9 دی اوج بصیرت، ولایتمداری، عزت مردم و نهایت ذلت و حقارت فتنه‎گران است

مسوول سازمان بسیج فرهنگیان گفت: حماسه 9 دی حمایت از آرمان‌های امام و رهبری را به منصه ظهور رساند و پاسخ دندان‌شکنی به کسانی بود که تلاش کردند در طول انتخابات خرداد 88 تا 9 دی مردم را از آرمان‌های انقلاب جدا کرده و در مسیر خواسته‌های خود قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج فرهنگیان،سرهنگ مرتضی سیاهوشی مسوول سازمان بسیج فرهنگیان استان همدان با بیان اینکه حماسه 9 دی خط بطلانی بر دسیسه فتنهگران بود، وی درادامه گفت: مردم بصیر ایران اسلامی در 9 دی 88 به میدان آمدند و با میثاق دوباره با رهبری و نظام اسلامی تومار فتنه‌گران را در هم پیچیدند.

سیاهوشی گفت: خلق حماسه نهم دی را موجب استحکام پایه‌های نظام دانست و اظهار داشت: ملت ایران حکم فتنه‌‌گران را در 9 دی مبنی بر مفسد فی‌الارض بودن صادر کردند و خواستار مجازات و کیفر فتنه‌گران در دستگاه قضایی شدند. ولی متاسفانه امروز شاهد هستیم که عده ای دنبال تطهیر سران فتنه و فتنه گران هستند.

سیاهوشی تصریح کرد: حماسه 9 دی حمایت از آرمان‌های امام و رهبری را به منصه ظهور رساند و پاسخ دندان‌شکنی به کسانی بود که تلاش کردند در طول انتخابات خرداد 88 تا 9 دی مردم را از آرمان‌های انقلاب جدا کرده و در مسیر خواسته‌های خود قرار دهند.

وی افزود: 9 دی را اوج بصیرت، ولایتمداری، عزت مردم و نهایت ذلت و حقارت فتنهگران عنوان کرد و افزود: حضور با بصیرت مردم در دفاع از ارزش‏‌ها، دشمن را ازتصور براندازی نظام و انحراف مسیر انقلاب مأیوس ساخته و عوامل فریب خورده فتنه در داخل را دچار سرخوردگی و انزوای کامل کرد.

سیاهوشی با بیان اینکه تنها دارندگان بصیرت مرعوب فتنهگران نمیشوند، افزود: ملت شریف ایران و جامعه فرهنگیان می بایست مواظب فتنه ی جدیدی که توسط دشمنان داخلی و خارجی طراحی شده  ، باشند و آن بحث نفوذ است و خصوصاً نفوذ فکری و فرهنگی از مصادیق فتنه ی جدید مطالبی است که توسط برخی تحت عنوان شورای رهبری و نظارت بر نهادهای زیر نظر رهبری مطرح می شود که باید آن را جدی گرفت.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها