انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 865
14:56
آیت الله سعیدی در دیدار رئیس و کارکنان بسیج فرهنگیان

امنیت نقش مستقیم در بندگی خدا دارد/در عرصه مسائل سیاسی باید حق برادری را نسبت به یکدیگر ادا کنیم.

امنیت نقش مستقیم در بندگی خدا دارد/در عرصه مسائل سیاسی باید حق برادری را نسبت به یکدیگر ادا کنیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبر نگار cbo آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدسه حضرت فاطمه معصومه (ص) در دیداررئیس و کارکنان بسیج فرهنگیان گفت: امنیت نقش مستقیم در بندگی خدا دارد. شیطان و جنود او، اعم از شیاطین جن و انس به دنبال برهم زدن این امنیت هستند تا زمینه بندگی خدا فراهم نشود و فضا برای بندگی خدا نامناسب و ناامن باشد.

ایشان در ادامه افزود: اگر مؤمنین برای امنیت تلاش نکنند خدا بنا ندارد امنیت اجباری بدهد؛ امر به معروف و نهی از منکر برای ایجاد امنیت در جامعه است.

وی با اشاره به مسائل سیاسی گفت: در عرصه مسائل سیاسی باید حق برادری را نسبت به یکدیگر ادا کنیم. خدا خواسته است که ما یک سلیقه نداشته باشیم، خاصیت اختلاف سلایق مکمل یکدیگر بودن است. اگر انگشتان دست مثل هم باشند، دست انسان یک ابزار کامل نیست لذا باید به سلایق مختلف احترام گذاشت اما چارچوب باید حفظ شود که فضا ناامن نشود. بنابراین مجلس باید متشکل از عناصر متنوع باشد، این تنوع سلایق یک فرصت است اما گاهی همین فرصت، می شود تهدید و مایه اختلاف.

گاهی می­گویند: او جزء ما نیست چون به فلان کس رای داده است؛ اما باید گفت: آیا او به شخص مورد تأیید شورای نگهبان رای داده است یا خیر؟ پس اشکالی ندارد.

برخی به شورای نگهبان می تازند که جناحی عمل می­کند؛ در پاسخ به اینها می­گوییم: اگر شورای نگهبان جناحی عمل می کرد شما الان در این مسئولیت نبودید.

آیت الله سعیدی ضمن اشاره به حوادث سال 88 گفت: در سال 88 اینکه به کدام یک از چهار کاندیدا رأی دادند اشکال نیست، اشکال آنجا بود که چیزی که یک فرصت برای نظام و مردم بود را تبدیل به تهدید کردند چون برخی طغیان کردند.

از این نگران نباشید که چه کسی وارد انتخابات می شود چون هر نفرشان آرایی را به صحنه می آورند زیرا مریدان و دوستانی دارند. باید تمام کاندیداها از فیلتر شورای نگهبان رد شوند و هرکه از این فیلتر رد شد نگران نباشید. مشکل آن است که برخی در اثر ناآگاهی کاری کنند و قواعد کار را برهم بزنند و دشمن سوء استفاده کند.

تولیت آستان مقدسه حضرت فاطمه معصومه (ص) در پایان گفت: کاندیداها هم باید مراقب باشند که لطف خدا و نظام در حق خودشان را خراب نکنند که با دشمن هم نوایی کنند. آنچه به بسیج فرهنگیان و فرهنگیان بسیجی مربوط است اینکه: 1- همدیگر را تحمل کنیم 2- در پرتو تصویب برجام دستهای دیگری با طمع جدیدی می­خواهند وارد کشور شوند، اینجا نقش شما و بسیج برجسته می شود که باید مراقبت کنید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها