انتشار یافته: 0
شماره مطلب: 907
13:05

تشکیل کمیته ویژه گرامیداشت دهه فجر

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج فرهنگیان : در آستانه سي و هفتمین  سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، كميته هاي كودك ونوجوان دهه فجر انقلاب اسلامي در اداره کل  كانون پرورش فكري كودكان ونو جوانان مازندران تشكيل شد.

به گزارش اداره كل كانون پرورش فكري كودكان ونوجوانان مازندران، امسال نیز  با فرارسيدن سالروز پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، اين  اداره كل در قالب كميته كودك ونوجوان و با مشاركت دستگاههاي مرتبط با حوزه كودك ونوجوان به برنامه ريزي براي گرامي داشت اين دهه اقدام مي نمايد. مدیر کل کانون پرورش فکری مازندران و رییس کمیته کودک ونوجوان دهه فجر استان در این خصوص گفت: به منظور گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی  و اهمیت حراست و انتقال ارزشهای آن بویژه در میان گروه سنی کودک و نوجوان دبیرخانه این کمیته در این کانون تشکیل شد. قاسم عزیز زاده گرجی بر اساس دستور العمل اجرایی این کمیته افزود:  اين كميته با برنامه ريزي و برگزاري برنامه هاي فرهنگي، جشن و ساير فعاليت ها تلاش دارد تا نسبت به  انتقال شايسته و موثر خاطرات روزهاي انقلاب و تبيين هنرمندانه  ارزش هاي انقلاب اسلامي به كودكان ونوجوانان برنامه ريزي نمايد و ازتوان و ظرفيت ساير دستگاه هاي مرتبط با كودك ونوجوان در اين خصوص بهره گيرد.

دبیر کمیته کودک ونوجوان ستاد گرامیداشت دهه فجر استان تصریح کرد: با دعوت از اعضا و تشکیل اولین جلسه، برنامه های پیشنهادی اعضا جهت گرامیداشت دهه فجر مورد بررسی و دستور کار قرار خواهد گرفت تا بتوان با استفاده از خرد جمعی و ظرفیت سایر دستگاه های مرتبط با حوزه کودک ونوجوان،  دین خود را در جهت تحکیم آرمان های انقلاب اسلامی و راه امام و شهدا ادا کرده باشیم. وی در ادامه خاطر نشان کرد ، کودکان ونوجوانان امروز دارای شعور و اندیشه  بالایی می باشند لذا این امر دقت نظر و اهتمام  مسئولین امر بخصوص این کمیته را در جهت  انتقال پیام انقلاب اسلامی و تفهیم و تفاهم آن به نسل حاظر سنگین تر می نماید و جای کار بیشتری نیز می طلبد که به یاری خدا در جهت تحقق آن تلاش خواهد شد .عزیززاده گرجی  در همین حال با انتصاب معاون فرهنگی خود به عنوان دبیر کمیته کودک ونوجوان ستاد گرامی داشت دهه فجر خواستار برگزاری جلسات و برنامه ریزی لازم برای گرامی داشت دهه فجر امسال شد.

دستگاه های عضو در این کمیته را:  اداره کل آموزش و پرورش استان، اداره کل امور شهری استانداری مازندران، اداره کل اوقاف و امور خیریه ، کمیته امداد امام خمینی ، اداره کل بهزیستی ، سازمان تبلیغات اسلامی استان ، صداو سیمای مرکز مازندران و  اداره کل تربیت بدنی، جمعیت هلال احمر استان ، سازمان بسیج دانش آموزی ،  اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزی تشکیل می دهند

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

عضویت در خبرنامه

Stay informed on our latest news!

Subscribe to عضویت در خبرنامه feed

پربازدیدها

.