د, 12/16/1400 - 10:58

مدیر آموزش و پرورش در جمع مربیان پرورشی مدارس شهرستان گفت: رسالت مربیان پرورشی، تربیت دانش آموزان بر اساس ساحت های سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش است.

آقای برزگر در گردهمایی معاونان و مربیان پرورشی مدارس شهرستان اظهار داشت: مربیان پرورشی در خط مقدم جبهه تعلیم و تربیت قرار دارند و بخش مهمی از تربیت دانش آموزان نیز بر عهده آنهاست.

وی افزود: جایگاه فعالیت های پرورشی در مدارس جایگاهی ویژه است ازین رو از ساحت های 6 گانه سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش 4 مورد مربوط به حوزه پرورشی است که اهمیت کار مربیان پرورشی را نشان می دهد.

مدیر آموزش و پرورش آبدانان بیان کرد: بر اساس تقدم تزکیه بر تعلیم، وظیفه تربیت دانش آموزان تنها بر دوش مربیان پرورشی نیست بلکه همه معلمان مدارس مسئولیت تربیت دانش آموزان را بر عهده دارند. ایشان در بخشی از سخنان خود با اشاره به موفقیت های حوزه پرورشی، گفت: در حوزه پرورشی توفیقات بسیار خوبی در مسابقات فرهنگی و هنری، قرآنی در سطح کشور و استان نصیب شهرستان شده است.

حجت‌الاسلام سوری  امام جمعه شهرستان آبدانان در گردهمایی گفت : تعلیم و تربیت می تواند زمینه ساز تغییر در یک نسل شود . وی ادامه داد : آینده را ذهن فعلی ما می سازد و چیزی جز تفکر و نگرش امروز ما نیست و ما باید سعی در تفکر درست برای ساخت آینده خود داشته باشیم.jpg

سوری در ادامه گفت :پیشرفت و توسعه هر کشور با توجه به نیروی انسانی است و نیروی انسانی با توجه به تعلیم و هدف گذاری صحیح می تواند زمینه ساز شکوفایی استعداد ها، برای نقش آفرینی فرد در جامعه باشد. هیچ انسانی بی استعداد نیست و مربیان می توانند با تلاش در استعداد یابی افراد، زمینه ساز شکوفایی استعداد آنها باشند.

✅اجرای موسیقی توسط هنرمندان نوجوان شهرستان و تقدیر از مربیان پرورشی ، مشاوران مدارس و دانش آموزان برتر مسابقات قرآن، عترت و نماز از دیگر بخش های این گردهمایی بود.

دیدگاه‌ها

کاشت نهال بمناسبت روز درختکاری توسط فرهنگیان مدرسه دانش

رهبر انقلاب فرمودند: گیاه زنده را آسایش‌بخش روح و نگهدارنده جسم انسان و منبع رزق خدادادی و همه‌جانبه برای آحاد بشر دانستند و تأکید کردند: به همین علت تخریب جنگلها و محیط زیست و پوشش‌های گیاهی، تخریب منافع ملی است و ویران کردن بخشی از جنگلها برای ساخت و ساز جز در موارد اضطراری، قطعاً به ضرر ملت است.کاشت نهال بمناسبت روز درختکار توسط فرهنگیان مدرسه دانش

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.