س, 12/13/1398 - 08:55 admin-front

شیوه‌نامه بیست‌ و دومین جشنواره خوارزمی ابلاغ شد

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان، شیوه‌نامه بیست‌ و دومین جشنواره خوارزمی در سال تحصیلی جاری را به استان‌های سراسر کشور ابلاغ کرد.
شیوه‌نامه بیست‌ و دومین جشنواره خوارزمی ابلاغ شد

به گزارش گروه آموزش‌ و پرورش خبرگزاری فارس، مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان در راستای اجرای بند 5-18 سند تحول و فراهم کردن زمینه‌های پژوهشی، تقویت و تعمیق روحیه پژوهش و نوآوری برای دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه، شیوه‌نامه برگزاری بیست‌ و دومین جشنواره خوارزمی بخش دانش‌آموزی را به استان‌ها ابلاغ کرد.

هنرجویان و دانش آموزان پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم از اول تا 30 اردیبهشت‌ماه 99 با مراجعه به سامانه ykh.medu.ir می‌توانند نسبت به ثبت‌نام طرح خود اقدام کنند.

ایجاد زمینه‌های لازم برای بروز، رشد، پرورش و شکوفایی استعدادها، هدایت و حمایت مادی از طرح‌های دانش آموزان، کاربردی کردن علوم و ارتباط دادن آن با زندگی، ارزش بخشیدن به دستاوردهای علمی، آماده‌سازی نسل جوان برای ورود به رقابت‌های علمی، رفع نیازهای مراکز علمی و آشنایی دانش‌آموزان با شیوه حل مسأله از جمله اهداف این جشنواره است.

متن شیوه‌نامه را می‌توانید دانلود کنید:   [جشنواره خوارزمی] جشنواره خوارزمی  

انتهای پیام/

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.