ش, 12/17/1398 - 09:04 admin-front
رئیس مرکز امور هماهنگی حوزه وزارتی تاکید کرد

مراقبت از ورود کنترل نشده موسسات غیردولتی به فضای آموزشی

رئیس مرکز امور هماهنگی حوزه وزارتی اظهار کرد: از ورود کنترل نشده موسسات غیردولتی به فضای آموزشی دانش آموزان مراقبت کنیم.
مراقبت از ورود کنترل نشده موسسات غیردولتی به فضای آموزشی

به گزارش خبرگزاری مهر، پیش از ظهر امروز علی باقرزاده در دومین گردهمایی مشترک مدیران و معاونان ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها و اعضای شورای معاونان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: از زحمات و تلاش مدیران کل ادارات آموزش و پرورش استان‌ها، مدیران مناطق آموزشی، مدیران مدارس و معلمان در تداوم یافتن جریان آموزش قدردانی می‌کنم.

وی با بیان اینکه در یک پژوهش به هشت نکته در مواجه با شرایط بحرانی اشاره شده بود، گفت: نکته اول؛ شرایط بحرانی انسان را وادار به آماده باش و هوشیاری می‌کند و تنها چیزی که در اختیار داریم واکنش و عملکرد موثر ما است و نکته دوم در این پژوهش بر این تاکید شده است که بحران انسان را قوی‌تر می‌کند.

باقرزاده در ادامه اضافه کرد: نکته سوم؛ کنترل افکار و احساسات و تصمیم‌گیری ب راساس عقلانیت است و نکته چهارم اینکه در هر بحران فرصت بزرگی نهفته شده است که مدیران هوشمند آن را استخراج می‌کنند.

رئیس مرکز امور هماهنگی حوزه وزارتی خاطر نشان کرد: نکته پنجم در پژوهش این بود که تهیه فهرستی از کارهای که نباید انجام بدهیم مهم‌تر از فهرست کارهای است که باید انجام بدهیم و نکته ششم این است که انرژی را حفظ کنیم و استراحت کافی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: در نکته هفتم پژوهش یادآوری شده بود که نوشیدن آب باعث عملکرد بهتر مغز می‌شود و نکته هشتم این است که تجارب خود را به دیگران منتقل کنیم.

باقرزاده تاکید کرد: از ورود کنترل نشده موسسات غیردولتی به فضای آموزشی دانش آموزان مراقبت کنیم و همانطور که در فضای فیزیکی کنترل شده است در فضای مجازی هم به همین شکل پیگیری و مراقبت کنیم.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.