ش, 01/23/1399 - 00:23 kurdistan-admincb
به همت فرهنگیان بسیجی جهادگر

راه‌اندازی ۶ کارگاه‌ تولید ماسک گروه‌های جهادی درشهرستانهای کردستان

مسوول بسیج فرهنگیان استان کردستان از راه‌اندازی کارگاه‌های تولید ماسک همزمان با شیوع ویروس کرونا در اکثر شهرهای استان با همت گروه‌های جهادی فرهنگیان بسیجی خبر داد.

راه‌اندازی ۶ کارگاه‌ تولید ماسک گروه‌های جهادی درشهرستانهای کردستان

محمد مومنی در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان کردستان اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا در استان کردستان، گروه‌های جهادی فرهنگیان بسیجی در اقدامی انسان‌دوستانه و خیرخواهانه و در راستای سلامت عمومی جامعه، کارگاه‌های تولید ماسک در شهرستان‌های استان راه‌اندازی کردند.

وی افزود: این کارگاه‌ها با هدف کمک به کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، در شهرهای سنندج، سقز، بانه، بیجار، سریش‌آباد و دهگلان راه‌اندازی شده است.

وی تصریح کرد: با حمایت‌های انجام شده در تهیه مواد اولیه و مورد نیاز، روزانه به طور متوسط ۵۰۰۰ ماسک در ۶ کارگاه تولید و توزیع می‌شود.

مسوول بسیج فرهنگیان استان کردستان ادامه داد: ماسک‌های تولید شده به صورت رایگان در بین اقشار آسیب‌پذیر جامعه با اولویت مناطق کم برخوردار و مناطق حاشیه‌ای شهرها و روستاها توزیع می‌شود.

وی گفت: البته ایستگاه سلامت و تب‌سنجی در ورودی اداره کل و ادارات آموزش و پرورش استان برپا و غربالگری کارکنان اداری و ارباب رجوع‌ها با همکاری معاونت تربیت بدنی و سلامت ادارات مربوطه انجام می‌شود.

مومنی همچنین از تشکیل گروه‌های جهادی جهت ثبت‌نام سامانه خودارزیابی الکترونیکی کرونا و ثبت وضعیت افرادی که قادر به ثبت‌نام نیستند اعم از افراد کم‌سواد و سالخورده خبر داد.

مسوول بسیج فرهنگیان استان کردستان ضمن تقدیر از همه فرهنگیان بسیجی مجری این طرح‌های جهادی‌، مدیرکل آموزش و پرورش کردستان و کلیه روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق تابعه در حمایت و همراهی در اجرای این طرح‌ها ابراز امیدواری کرد با عنایت خداوند متعال و به همت و همدلی مردم و کادر درمانی و پزشکی کشور شاهد ریشه‌کن شدن ویروس کرونا از سطح جامعه باشیم.

انتهای پیام/v.a

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.