د, 02/08/1399 - 18:56 admin-front1
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور :

مکتب ملت ایران مکتب تبدیل تهدید به فرصت است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج فرهنگیان  عباس مطهری صبح روز گذشته یکشنبه هفتم اردیبهشت در حاشیه بازدید از کارگاه تولید ماسک کانون بسیج فرهنگیان شهریار از توابع استان تهران گفت: مکتب ملت ایران مکتب تبدیل تهدید به فرصت است.
وی با اشاره به فضای خدمت رسانی در این مقطع اظهار داشت:
با همتی که بسیجیان و مدافعان سلامت به کار بسته اند از جمله در این کارگاه، فضای دفاع مقدس و ستاد پشتیبانی جبهه برای ما تداعی شده است.
  رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور در پایان سخنان خود ضمن یادآوری به اهمیت خدمت رسانی بیان داشت: در ماه های رجب، شعبان و رمضان، یک توصیه بزرگان دین و اخلاق، "خدمت به خلق" است که بحمدالله با همت شما فرهنگیان بسیجی در اینجا و سراسر کشور این روحیه خدمت مجاهدانه کاملا مشهود است.
گفتنی است در این کارگاه که در هنرستان دخترانه حضرت صدیقه کبری(س) شهرستان شهریار برپا شده است فرهنگیان بسیجی روزانه ۴هزار ماسک تولید نموده و تحویل سپاه شهرستان جهت انجام ضدعفونی و توزیع در مناطق موردنیاز می گردد همچنین در بخش دیگری از این هنرستان تعداد ۴۰۰ بسته ارزاق عمومی به همراه کتاب برای نیازمندان در راستای رزمایش کمک مومنانه تهیه و بسته بندی شده است.
پس از این بازدید، در جلسه هم فکری و اندیشه ورزی با تعدادی از فرهنگیان بسیجی شهریار و استان تهران به گفتگو و تبادل نظر درباره فعالیتهای بسیج فرهنگیان پرداختند.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.