ی, 02/14/1399 - 13:25 alamdar 313

اقدامات آموزش و پرورش برای آموزش مجازی کافی نیست/ درصد قابل توجهی از دانش‌آموزان از آموزش مجازی بی‌بهره هستند

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان همدان با بیان اینکه اقدامات آموزش و پرورش برای آموزش مجازی کافی نیست، گفت: در حوزه آموزش‌های مجازی با مشکلاتی مواجه هستیم، چراکه آمارها نشان می‌دهد با توجه به شرایط اقتصادی درصد قابل توجهی از دانش‌آموزان مقطع ابتدایی در استان همدان بعد از ۶۰ روز از شیوع کرونا آموزش مجازی ندیدند.

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان استان همدان محمد ملایی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک هفته معلم به تشریح برنامه‌های اجرا شده در سال ۹۸ پرداخت و اظهار داشت: حدود ۳۰ برنامه جامع توسط سازمان بسیج فرهنگیان در سطح استان همدان برگزار شده است.

وی با اشاره به اعزام تعدادی از فرهنگیان و دانشجو معلمان برای دیدار با رهبر معظم انقلاب افزود: برگزاری یادواره شهدای فرهنگی در تمام شهرستان‌های استان، برگزاری کنگره شهدای فرهنگی استان همدان با حضور وزیر آموزش و پرورش و مسئولین کشوری و لشکری با حضور ۲۰۰ هزار نفر و برگزاری ۱۳۰ نشست بصیرتی توسط کانون‌های بسیج فرهنگی استان در راستای روشنگری جامعه هدف از جمله این اقدامات بوده است.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان برگزاری پنج سلسله نشست با عنوان «معلم مقاومت» به صورت کشوری و استانی و برگزاری مراسمات گرامیداشت شهادت و چهلم سردار دلها سپهبد شهید «حاج قاسم سلیمانی» در تمام شهرستان‌ها و اعزام متمرکز و غیر متمرکز ۱۵۰ نفر از فرهنگیان استان در مراسم تشییع و بدرقه تاریخی سپهبد شهید سردار «حاج قاسم سلیمانی» به تهران را از دیگر برنامه‌های بسیج فرهنگیان برشمرد.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.