پ, 02/18/1399 - 09:45 admin-front2

محضر مبارک ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای

دیدار روی ماهتان یک فیض آسمانیست،که امسال نصیبمان نشد،اما .چه زیبا بود ، آن زمان ی که روز جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹ حضرت‌عالی در آسمان درخشان ضیافت الهی، آفتاب حضورتان کویر دل های تشنه معلمان مجاهد را سیراب از آبشار انگیزه و نور اراده کرد.

محضر مبارک ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی
سلام علیکم و رحمه الله
        دیدار روی ماهتان یک فیض آسمانیست،که امسال نصیبمان نشد،اما .چه زیبا بود ، آن زمان ی که روز جمعه ۱۲ اردیبهشت ۹۹ حضرت‌عالی در آسمان درخشان ضیافت الهی، آفتاب حضورتان کویر دل های تشنه معلمان مجاهد  را سیراب از آبشار انگیزه و نور اراده کرد.
    این بار به فیض حضورتان نرسیدیم.اماشکر، ایزد یکتا را که  بار دیگر صلابت حرفهایتان دلمان را محکم کرد .

       کلامتان چه دلرباست وقتی به ارزش والای آموزش و پرورش در بنیان  نهادن نسلی نو در پیکره دولت و نظام اسلامی جایگاه مبنایی آموزش و پرورش در ساخت نظام و دولت اسلامی با نقش محوری معلم تاکید میکنید.
        معلما ! حضرتعالی  سال گذشته فرهنگیان را پایه گذار این  تمدن نوین دانستید و اکنون با بیان شیوایتان راه را در پیمودن گام دوم بر ما بسیجیان معلم در سرزمین آفتاب مشعشع انقلاب،چونان چراغی، روشن نمودید.

         سیدنا! همچون کشتی نجات با انداختن لنگر امید در ساحل زندگی، نوید  «خوش عاقبتی نسل جوان»را  با همه هجمه، انواع تهدیدها و آسیب هایش به ما هدیه کردید و این همان. احساس وصول غریق را در سختیها به کشتی نجات به ما مینمایاند.

      سرورا! با پیامتان آماده باش«عزم ملّی همه جانبه» برای تدارک معلّم به عنوان «رزمنده جهاد مبارک آموزش حیاتی نسل آینده» که «ثروت و ذخیره انبوه و عظیم نظام اسلامی» درما ایجاد کردید ،عزمی که می تواند تلاشهای مخلصانه مدیران، کارکنان و معلمان انقلابی آموزش و پرورش را مبارک تر از پیش نماید. لکن این بر همگان روسن است که همچنان که تحقق «هدف نظام اسلامی» محتاج پاسداری است، باروری«هدف نظام آموزشی کشور» هم نیازمند حمایت همه  اقشار و گروه های جبهه انقلاب است. در مسیر اجرای جامع و متوازن سند تحول بنیادین نیز، آن عزم ملی، امری را  می طلبد که نهادهای انقلابی در این امر حیاتی وظیفه خویش را ایفا کنند.

           مولانا!رزمایش مومنانه و همدلی بی مثال فرهنگیان بسیجی به نیازمندان در پیکر گروه جهادی، جلوه های دیگر از آن «جهاد مبارک»و همیشگی معلمان بوده و هست. اکنون نیز بسیج فرهنگیان در راستای تحقق سیاست های سند تحول بنیادین، با الهام از پیام شما  فراگیری علم نافع، کسب هویت اسلامی، انقلابی و ملّی و اخلاق اسلامی، تفکرآموزی، مهارت های یک زندگی ایرانی-اسلامیِ زمینه ساز جامعه مهدوی (عج) میداند وبر تحقق این اهداف در کنار معلمان می کوشد.

       مرشدا! به مدد الهی،ما عزم خود را متعالی میکنیم  تا لا ارتقای حرفه ای و دانش بنیان خویش در قالب هیأت های اندیشه ورز از هنر، فناوری های نوین، رسانه و فضای مجازی و با تمام  توان و ظرفیتهای فرهنگیان بسیجی؛ بهترین نقش افرین باشیم.

        رهبرا! از آن محضر شریف و نورانی، سپاسگزار یم و مانند شهیدان سرافرازِ پای رکابتان، صادقانه پیمان خون می‌بندیم که با الهام از این پیامتان و طی مسیر مکتب شهید سلیمانی عزیز در تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و منویاتتان سر از پا نسناسیم. تا سازنده آن تمدن اسلامی باشیم که که مورد عنایت امام زمان عج است.
             
      اماما! تا پای جان به پایت ایستاده ایم...دشمنان بدانندما فرهنگیان بسیجی استان مرکزی در راه شما ای پیر مرادجان نثار تر از گذشته ایم.
منصوری

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.