چ, 02/31/1399 - 10:38 admin-front2

کلاس های ۴۰ نفره در منطقه ۴ و ۲۲ آموزش و پرورش تهران

تهران- استاندار تهران گفت: در منطقه ۴ و ۲۲ آموزش و پرورش شهر تهران کلاس های ۴۰ نفره داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بند پی بعد از ظهر سه شنبه در نخستین جلسه آموزش و پرورش شهر تهران در سال ۹۹ طی سخنانی گفت: برای کشور توسعه یافته نیاز به انسان‌های توسعه یافته است و این امر جز با داشتن نظام آموزش و پرورش پویا محقق نخواهد شد.

وی افزود: اتخاذ اقدامات پیشگیرانه در مدارس کاهش آسیب‌های اجتماعی بین دانش آموزان را به دنبال خواهد داشت و این آموزش‌ها باید از دوران پیش دبستانی به دانش آموزان آموخته شود.

استاندار تهران ادامه داد: در شهر تهران در مجموع ۳۲ هزار نفر از دانش آموزان موفق نشدند تا دوره‌های مربوط به آموزش‌های پیش دبستانی را طی کنند، که از این تعداد ۱۰ هزار نفر که عموماً در حاشیه شهر زندگی می‌کنند، از خانواده‌های بسیار کم برخوردار محسوب می‌شوند.

وی گفت: برای آموزش پیش دبستانی کودکان کم برخوردار برنامه داریم.

استاندار تهران افزود: بنای ما همکاری با شهرداری تهران است و رویکرد مدیریت جدید شهرداری مبنی بر عدم تراکم فروشی قابل تقدیر است.

محسنی بندپی اضافه کرد: در منطقه ۴ آموزش و پرورش شهر تهران همانند منطقه ۲۲ با تراکم دانش آموزان در کلاس‌های درس مواجه ایم، به طوری که در هر کلاس درس ۴۰ دانش آموز حضور دارند.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.