س, 03/20/1399 - 09:01 admin-front2

پایان سال تحصیلی دانش آموزان با «مدرسه تلویزیونی ایران»

سال تحصیلی دانش آموزان با «مدرسه تلویزیونی ایران» به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه هفت سیما، با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم حفظ سلامت بیشتر دانش‌آموزان، شبکه آموزش سیما بخشی از ساعات خود را به موضوع آموزش تکمیلی دانش آموزان مقاطع تحصیلی مختلف اختصاص داد و بدین ترتیب دانش آموزان توانستند سال تحصیلی خود را با تلویزیون و از طریق آموزش از راه دور به پایان برسانند.

Image removed.

تعطیلی مدارس و عقب ماندن دانش آموزان از کتاب های درسی باعث شد تلویزیون کتب و مقاطع درسی را به صورت آموزش از راه دور تدریس کند.

مدرسه تلویزیونی با مرور درس‌ها و برطرف کردن مشکلات و حل‌ تمرین‌ها به کار خودتا ۲۷ خردادماه ادامه می‌دهد.

Image removed.

با پایان سال تحصیلی دانش‌آموزان و روزهای امتحان مدرسه تلویزیونی ایران مرور درس‌ها و حل و رفعِ مشکلات عقب‌ماندگان از تحصیل را در دستور کار دارد. کسانی که حتی در کلاس‌های مدرسه تلویزیونی از آموزش دروس عقب مانده‌اند و یا از طریق فضای مجازی و ارتباط با معلمین خودشان موفق به دریافت همه نکات و آموزش‌ها نشدند در این دوره هم می‌توانند مشکلاتشان را در آموزشِ این روزهای تلویزیون دریافت کنند و آماده امتحان شوند.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.