ی, 10/26/1400 - 13:47 سعید چابوک

ارائه خدمات رایگان مشاوره تحصیلی به دانش‌آموزان/ انتشار نمونه سؤالات امتحان نهایی

مدیر مرکز ارائه خدمات و محصولات مؤسسه علمی رزمندگان از ارائه خدمات مشاوره‌‌ای رایگان، توسط مشاوران مجرب این مؤسسه برای دانش‌آموزان سراسر کشور خبر داد.

 

 

 

به گزارش گروه تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس، محمد رئوف‌ رحیمی مدیر مرکز ارائه خدمات و محصولات مؤسسه علمی رزمندگان، از ارائه خدمات مشاوره‌‌ای رایگان، توسط مشاوران مجرب این مؤسسه برای دانش‌آموزان سراسر کشور، خبر داد.

وی افزود: این خدمات مشاوره‌ای رایگان، در راستای توسعه عدالت آموزشی و با هدف بهره‌مندی دانش‌آموزان سراسر کشور از خدمات مشاوره تحصیلی ارائه می‌شود؛ دانش‌آموزان می‌توانند، جهت شرکت در جلسات مشاوره رایگان، به وبگاه رسمی مؤسسه علمی رزمندگان، به نشانی www.razmandegan.ir مراجعه کرده و یا طبق جدول زمان‌بندی اعلام شده، با مراجعه به لینک زیر در بستر اسکای‌روم، از این خدمات بهره‌مند شوند.

لینک شرکت در جلسه: https://www.skyroom.online/ch/najvayedel1/tehran

زمان‌بندی جلسات مشاوره رایگان:
- تاریخ ۲۵ دی‌ماه ‌۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰
- تاریخ ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰
- تاریخ ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰
- تاریخ ۸ تیرماه ۱۴۰۱ ساعت :۱۵:۳۰

رحیمی با اشاره به تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم دسترسی دانش‌آموزان و خانواده‌ها به مشاوران مجرب تحصیلی، گفت: بدون تردید، کرونا همه بخش‌ها و ساحت‌های جامعه را تحت تأثیر قرار داده و اثرات زیانباری بر جای گذاشته است، اما این اثرات در ساحت تعلیم و تربیت، مخرب‌تر از ساحت‌های دیگر است.

مدیر مرکز ارائه خدمات و محصولات مؤسسه علمی رزمندگان، با تأکید بر اینکه مجازی شدن آموزش به دلیل شیوع ویروس کرونا استرس و بار روانی بالایی را برای خانواده‌ها، دانش‌آموزان و حتی معلمان به دنبال داشته است، افزود: پیش از این، بسترها و زیرساخت‌های لازم برای برگزاری کلاس‌های برخط (آنلاین) وجود نداشت و بالتبع، دانش‌آموزان، اولیا و معلمان، آموزشی در این زمینه ندیده بودند. همین موضوع، موجب افزایش اضطراب و استرس دانش‌آموزان و در نهایت، باعث افت تحصیلی آنها شده است. در این شرایط، مشاور تحصیلی می‌تواند با ارائه یک زمان‌بندی و برنامه مناسب، حجم عظیمی از استرس‌های دانش‌آموزان را کاهش داده و رشد تحصیلی آنان را به دنبال داشته باشد.

وی با تشریح اینکه بسیج در حوزه تعلیم و تربیت، همواره دغدغه فراهم نمودن فرصت‌های مناسب آموزشی و کمک به تحقق عدالت آموزشی را داشته است، اظهار کرد: با بهره‌گیری از خدمات مشاوره رایگان در بستر فضای مجازی، می‌توانیم بهترین مشاور را در دورترین مناطق کشور در اختیار دانش‌آموزان قرار دهیم و بدین ترتیب محدودیت‌های مکان مناسب و نیروی انسانی با کیفیت را با استفاده از این اقدام مرتفع کنیم.

رحیمی با اشاره به اینکه نقشه راه بسیج در حوزه تعلیم و تربیت، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و توسعه عدالت آموزشی است، افزود: این روزها گلایه عمومی دانش‌آموزان پایه دوازدهم، بلاتکلیفی آنها برای امتحانات‌ نهایی و دشواری دسترسی به آموزش‌های تکمیلی کنکور است. بر همین اساس مؤسسه علمی رزمندگان، با هدف دسترسی یکسان دانش‌آموزان پایه دوازدهم سراسر کشور به محتوای فاخر علمی، مشاوره هدفمند و پیوسته تا زمان کنکور -و البته با درک اهمیت این پایه تحصیلی در آینده دانش‌آموزان- تمام دروس تخصصی این پایه را در تحت عنوان حل نمونه سؤال تشریحی امتحانات، توسط معلمان مجرب خود در قالب ویدئوهای آموزشی، بر روی وبگاه رسمی مؤسسه بارگذاری و در دسترس عموم دانش‌آموزان سراسر کشور، قرار داده است.

انتهای پیام/

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.