ش, 02/10/1401 - 08:43 سعید چابوک

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت روز قدس

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان کشور به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم

 

امیرمومنان علی ع:

کونا للظّالم خصماً و للمظلوم عوناً

 

نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، یادگار حکیمانه، ماندگار و ارزشمند امام خمینی (ره) و یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است.

روز جهانی قدس روز جوشش خونهای فلسطینیانی است که در طی سالیان و البته بیگناه در سرزمین مادری شان ریخته شده است.

 در این روز، جهان مقاومت سنگ های نفرت را در مشت های گره کرده به سمت اشغال گرانی می فرستد که پیشه آنان کودک کشی و نژادپرستی است.

 

همچنین این روز، روز انسانهایی است که فارغ از مرزهای نژاد، رنگ پوست، دین، مذهب و سیاست های کشورها یشان به ندای آزادگی درونشان گوش داده و فریاد حمایت از فلسطین، انسانیت و شرافت را سر می دهند.

 

 بی شک در برابر رژیم جعلی و سرطانی اسرائیل؛ وحدت، مقاومت و مبارزه امت اسلامی، تنها راه موثری است که باید در پیش بگیرند تا از ملت مظلوم فلسطین دفاع از کنند و خواب صهیونیسم و استکبار جهانی را سخت آشفته سازند.

ما معلمان بسیجی ضمن محکوم کردن جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی حمایت خود را از مقاومت فلسطین اعلام می داریم و از همه آزادبخواهان جهان بویژه معلمان بصیر ایران اسلامی دعوت می کنیم در راهپیمایی روز قدس حضور راسخ داشته باشند

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.