ش, 02/31/1401 - 08:08 Admin Kerman
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان:

هموار سازی مسیر سعادتمندی افراد توسط معلم صورت می گیرد.

 رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان در گردهمایی کارشناسان ارزیابی عملکرد ادارات آموزش و پرورش استان کرمان ابا اشاره به نقش موثر معلمان در تربیت نسلی متعهد و کارآمد گفت: هموار سازی مسیر سعادتمندی افراد توسط معلم صورت می گیرد.
به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان محمد علیرضایی در این گردهمایی با تاکید بر اینکه کارشناسان ارزیابی عملکرد باید نقش اصلاحی داشته باشند افزود: نگاه اصلاح گرایانه نقش موثری در کاهش آسیب های سازمانی و اداری دارد.

وی بر شفاف سازی امور و مالی و اداری تاکید و خاطر نشان کرد: شفاف سازی در سیستم های اداری نقش موثری در جلب اعتماد عمومی دارد.

علیرضایی با بیان اینکه سند تحول بنیادین چراغ راه تمامی برنامه ها و فعالیت های آموزش و پرورش استان کرمان است گفت: باید در راستای اجرایی نمودن این سند از صف تا ستاد تلاش شود زیرا اجرای این سند در کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی و پرورشی نقش موثر و مستقیمی دارد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان داشتن روحیه انقلابی را نیز در راستای  ایجاد تحول در آموزش و پرورش و افزایش بهره وری و کارآمدی در حوزه های اداری ضروری دانست و  افزود: تربیت انسان مومن، کارآمد، شجاع، با ایمان، با نشاط و انقلابی نتیجه تحول در آموزش و پرورش است.

محمد علیرضایی با اشاره به نقش موثر کارشناسان ارزیابی عملکرد در ادارات آموزش و پرورش گفت: کارشناس ارزیابی عملکرد باید خود فردی کارآمد، با انگیزه و مومن باشد تا بتواند در امور قضاوت کند.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.