د, 05/24/1401 - 10:56 Admin Kerman
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان: 

آموزش و پرورش با همکاری سپاه می تواند اقدامات فرهنگی اثربخش زیادی انجام دهد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان: 

آموزش و پرورش با همکاری سپاه می تواند اقدامات فرهنگی اثربخش زیادی انجام دهد 
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در اولین جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان کرمان گفت: آموزش و پرورش با همکاری سپاه می تواند اقدامات فرهنگی اثربخش زیادی انجام دهد. 

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان،  سردار محمد علی نظری گفت: به کار اعتقادی و انقلابی به ویژه در سنین پایین معتقدم چرا که در این سن تربیت اثربخشی بیشتری دارد. 
وی افزود: با همکاری آموزش و پرورش می توانیم اقدامات فرهنگی و موثر زیادی انجام دهیم چرا که رسالت بسیج فقط موضوعات نظامی نیست بلکه در حوزه های مختلف فرهنگی هم زمینه فعالیت های گسترده ای وجود دارد. 
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: دانش آموزان برگزیده شرکت کننده در دوره آموزشی "یاوران ولایت" باید به خوبی برای آینده کشور پرورش یابند، در این دوره آموزشی باید به جهاد تبیین هم پرداخته شود. 
نظری گفت: نخبگان دانش آموزی باید بدانند دشمن تا چه اندازه دارد کار تبلیغی منفی انجام می دهد، برای آنها باید بحث های اعتقادی، تبیینی و آمادگی رزم و نظامی هم داشته باشیم. 
وی با اشاره به اینکه موضوع راهیان نور بخشی از درس آمادگی دفاعی است، گفت:  با برنامه های تربیتی بسیج دانش آموزی درصدد هستیم سه ضلع خانه، مدرسه و مسجد را به هم پیوند بزنیم تا با حضور مربیان کارامد و انقلابی نقشه های دشمن نقش برآب شود. 
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه با آموزش و پرورش شهرستان ها هم همکاری نزدیکی خواهیم داشت، گفت: اگر امسال در کرمان در زمینه شناسایی شهید علی عرب خوب عمل شود، کشور هم خوب او را می شناسد. 
بر پایه این گزارش، اولین جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان کرمان با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان، مدیرکل، مشاور اجرایی، معاونان آموزش ابتدایی، متوسطه و پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان، مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری در سپاه ثارالله استان، روسای سازمان های بسیج دانش آموزی و فرهنگیان و ...در سالن کنفرانس شهید جعفری برگزار شد.
 

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.