د, 07/04/1401 - 09:09 سعید چابوک

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به‌مناسبت بازگشایی مدارس و دعوت به راهپیمایی روز یکشنبه

سازمان بسیج فرهنگیان ضمن تبریک سال تحصیلی جدید، عموم فرهنگیان را به شرکت در راهپیمایی روز یکشنبه دعوت کرد.

متن بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به این شرح است:

«به نام خدای خرد و دانایی

آغاز سال تحصیلی جدید برای دانش آموزان، خانواده‌ها و فرهنگیان طراوت، شور و هیجان علم آموزی را در ذهن‌ها به یادگار گذاشته است.

سال‌ها است این آغاز مبارک، مقارن گشته با نماد مقاومت و ایستادگی مردم با ایمان ایران اسلامی. آیین هفته دفاع مقدس اوج قله فرهنگ، ایثار وازخودگذشتگی ملت نجیب ایران اسلامی است که از کیان و مرزهای خود ذره‌ای عقب‌نشینی نکرده‌اند.

این دو مناسبت فرخنده را به فرهنگیان فرهیخته تبریک می‌گوییم؛ حال آنکه با گذشت قریب به نیم قرن از پیروزی انقلاب اسلامی به چنان اقتداری دست یافته است که خود به یک قدرت بلامنازع جهان تبدیل شده است.

قدرت‌های استعماری دنیا به خوبی به این واقعیت واقف هستند و بارها و بارها به شکست فشار حداکثری علیه این ملت و کشور اعتراف کرده‌اند.

دشمن این سال‌ها درمانده‌تر از هر زمانی شده است و تنها ابزار خود را جنگ نرم، تحریف واقعیت‌ها و پروپاگاندای رسانه‌ای می‌داند؛ شاهد این ادعا اقدام سخیف و حقیرانه اخیر آنها است که به بهانه حجاب و حقوق زنان که ریشه‌ای هزاران ساله در تمدن ایران و نظم یافته در ایرانی اسلامی دارد، کشور را زمانی که رئیس جمهور در سازمان ملل حضور داشت به خیال خود به آشوب کشیدند که هوشیاری ملت ایران موجب خنثی شدن این توطئه شد به گونه‌ای که اشک آنها را درآورده و میلیاردها دلار که هزینه شبکه‌های معاند و برنامه‌ای از پیش تعیین‌شده کرده بودند را بیهوده ساخته است.

امروز بر همگان روشن شد که آنها هیچگاه برای هیچ ایرانی ارزش قائل نیستند و هر کجا و هر زمان هر نوع دشمنی را علیه این مردم شریف به کار بسته‌اند؛ از تحریم‌های سنگین غذایی، دارویی تا انواع ترورها و حمایت از گروه‌های منافق؛ هر چند ملت ما هیچگاه با خواسته آنها همراهی نکرده است و نخواهد کرد.

همچنان نیز این توطئه جز به دست مردم شریف خنثی نمی‌شد و با حضور به موقع این ملت، آبی بر آتش فتنه‌ها ریخته شد. روز یکشنبه سوم مهر 1401 نیز با به رخ کشیدن عزم راسخ این ملت در دفاع از حریم نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور پرشکوه و دندان‌شکن در راهپیمایی روز شهادت امام حسن مجتبی(ع) در سراسر کشور یاس و ناامیدی را بر چهره دشمنان این نظام خواهیم نشاند.

از این رو ما فرهنگیان بسیجی ضمن حضور در این راهپیمایی از تمام فرهنگیان فرهیخته و آحاد ملت ایران برای شرکت در این راهپیمایی دعوت می‌کنیم.»

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.