ی, 07/10/1401 - 11:11 سعید چابوک
در اعتراض به تحریک دانش آموزان توسط برخی از سلبریتی ها

نامه اعضای کنگره ملی معلمان انقلاب اسلامی به رئیس قوه قضائیه

به گزارش مدیر رسانه کنگره ملی معلمان انقلاب اسلامی، اعضای این کنگره نامه ای در اعتراض به اغتشاشات اخیر و تحریک دانش آموزان توسط برخی از سلبریتی ها به رئیس قوه قضائیه به شرح زیر ارسال نموده اند:

 حضرت حجت الاسلام و المسلمین اژه ای

رئیس محترم قوه قضائیه

با سلام و تحیات الهی

انقلاب مردم ایران نقطه ی شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچم داری حضرت حجت ارواحنا فداه است.
( حضرت امام خمینی (ره) 2/1/1368)

 در زمانه ای که انقلاب شکوه مند اسلامی ایران به مدد الهی و تاییدات اهل بیت عصمت و طهارت (ع) با پشت سر نهادن فتنه ها و چالش های بزرگ از تجزیه طلبی های اوایل انقلاب، جنگ تحمیلی 8 ساله، تحریم های بی سابقه اقتصادی، تهاجم سنگین و همه جانبه فرهنگی، ترور اندیشمندان و دانشمندان این سرزمین و ... پشت سر نهاد و پای در گام دوم خود نهاده است، تمام شیطنت ها و خباثت های شیاطین عالم آمریکای جهان خوار، استعمار پیر، رژیم کودک کش صهیونیستی، جریان نفاق، گروهک های تروریستی و تمام پادوهای داخلی آنها به اذعان بسیاری از طراحانشان نتواسته اند این حرکت مبارک را متوقف نماید.

افق پیش روی ملت بزرگ ایران نوید دهنده ی پیشرفت های عظیم و افول اندیشه ی غرب و قوت گرفتن شرق با محوریت جمهوری اسلامی ایران است. امروز به بهانه های واهی پروژه ی تجزیه ی ایران و نابودی تمدن و فرهنگی ایرانی و اسلامی در دستور کار اتاق فکر این دشمنان قرار گرفته و متأسفانه عده ای که خود را سلبریتی و خواص جامعه جا زده اند آب به آسیاب دشمن ریخته و به جای آنکه جوانان بویژه دانش آموزان آینده ساز این مرز و بوم را از دستاوردهای بزرگ و چشمگیر مسیر طی شده از جمله دستاوردهای علمی، فناوری، نظامی، سیاسی، فرهنگی و... آشنا نمایند؛ با موضع گیری های غلط و تحلیل های ناثواب باعث تحریک عده ای از دانش آموزان و حضور در اغتشاشات، سردرگمی و ناامیدی آنها شده و فضا را برای سوء استفاده ی عده ای قلیل آشوبگر، تروریست و مواجب بگیر دستگاه های اطلاعاتی غربی فراهم کرده اند تا آنجا که خسارتها و آسیب های سنگین مادی و معنوی و امنیتی به مردم ایران وارد نمایند.

ما معلمان که به فرموده ی رهبر معظم انقلاب "افسران سپاه پیشرفت کشور" و "پایه ریزان تمدن نوین اسلامی" هستیم در این شرایط حساس کشور بر خود وظیفه می دانیم با تبیین صحیح مسائل و روشن نمودن ذهن و دل پاک فرزندان و دانش آموزان عزیز میهن اسلامی؛ دین خود را نسبت به انقلاب اسلامی ادعا نموده و این بار نیز به حول قوه الهی دشمن را در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام نمائیم.

لذا از جنابعالی به عنوان رئیس محترم دستگاه قضا خواهشمندیم ضمن برخورد قاطع و انقلابی با مسببین و مجریانی که عامدانه سعی در شعله ور نمودن این آتش فتنه و سوختن جوانان و دانش آموزان به عنوان سرمایه های این مملکت نموده اند، صورت گیرد و همچنین از موضع رأفت اسلامی و نگاه تربیتی آن دستگاه در مواجهه با برخی جوانان و دانش آموزان فریب خورده و هیجان زده و بی تجربه، حمایت می نمائیم.

در پایان یادآور می شویم این وعده ی خداوند، حق است که فرمود: دشمنان و بدخواهان هرگز قادر به خاموش کردن نور حق و الهی در جهان نخواهند بود.

«یریدون لیطفئوا نور الله بأفواههم والله متم نوره ولو کره الکافرون»

 

اعضای کنگره معلمان انقلاب اسلامی

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.