س, 09/15/1401 - 18:21 سعید چابوک

تمدید مهلت ارسال آثار به هفدهمین جشنواره علمی و پژوهشی فرهنگیان

رئیس کمیته علمی هفدهمین جشنواره علمی و پژوهشی بسیج فرهنگیان کشور از تمدید یک ماهه مهلت ارسال آثار به این جشنواره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج فرهنگیان؛ رضا مراد صحرایی با اعلام این خبر، تصریح کرد: بنا بر استقبال گسترده مخاطبان و درخواست برای تمدید مهلت فراخوان، زمان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره در دو بخش عمومی و اختصاصی( ویژه معلم)، به مدت یک ماه تمدید شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: معلمان و استادان دانشگاه های کشور بویژه دانشگاه فرهنگیان، بازنشستگان آموزش و پروش به عنوان ذخایر علمی و تجربی تعلیم و تربیت، فعالان این عرصه ی و همچنین شورای راهبری و سیاست گذاری مرکزی هفدهمین جشنواره ی علمی پژوهشی فرهنگیان کشور ازجمله جامعه ی هدف این جشنواره هستند.

رئیس کمیته علمی هفدهمین جشنواره علمی و پژوهشی بسیج فرهنگیان کشور، بر ضرورت نقش آفرینی استادان دانشگاه فرهنگیان در برگزاری دوره های آموزشی نحوه ی اداره ی ( روش برتر) هیئت های اندیشه ورز( اتاق های فکر) در مراکز علمی و اندیشه ای مطرح دنیا تاکید کرد.

صحرایی، ابراز امیدواری کرد با پشتیبانی حداکثری و اطلاع رسانی جشنواره با محوریت پردیس های دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور، شاهد حضور گسترده تر اساتید و دانشجویان معلمان کشور در ارائه راهکارهای مناسب جهت حل و رفع اولویت های اصلی نظام مسائل آموزش و پرورش در قالب محورهای جشنواره باشیم.

رئیس دانشگاه فرهنگیان، مهم ترین ضمانت اجرایی برای شرکت کنندگان را نزدیک بودن علم و عمل در این جشنواره با بستر سازی شفاف برای انتقال نظرات معلم به عنوان عنصر مهم تعلیم و تربیت با وزیر آموزش و پرورش یوسف نوری به عنوان ریاست ستاد جشنواره عنوان کرد.

وی با اشاره به امکان حضور همزمان استادان در جشنواره به عنوان داور و شرکت کننده، اظهار کرد: استادان محترم ضمن آنکه می توانند به عنوان داور جشنواره اعلام آمادگی نمایند، اجازه شرکت در جشنواره را خواهند داشت.

یادآور می شود علاقه مندان می توانند برای آگاهی بیشتر به نشانه سامانه شعف ( شبکه ی علمی فرهنگیان) sci-cbo.ir مراجعه نمایند.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.