چ, 10/28/1401 - 08:33 Admin Kerman
شناسایی ۶۸۴۵ دانش‌آموز بازمانده از تحصیل در استان کرمان

مدیرکل آموزش و پرورش استان اعلام کرد:

شناسایی ۶۸۴۵ دانش‌آموز بازمانده از تحصیل در استان کرمان

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: ۶۸۴۵ دانش‌آموز بازمانده از تحصیل در استان کرمان شناسایی شده که برخی از آنها به کرمان تعلق نداشتند.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، رضا رضایی با اشاره به شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل در استان اظهار کرد: مدیران مدارس در سطح استان همکاری خوبی کردند و تاکنون حدود ۴۰ روز از طرح می‌گذرد، حدود ۷۰۰ دانش‌آموز به مدارس بازگشتند. وی افزود: از مجموع کودکان بازمانده از تحصیل شناسایی شده در استان ۳۶۹ دانش‌آموز فوت کرده بودند اما اطلاعات آنهاثبت نشده بود. عده‌ای از این دانش‌آموزان ازدواج کرده بودند و عده‌ای نیز به سایر استان‌ها مهاجرت کردند. مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان خاطر نشان کرد: دو پایگاه در ناحیه یک و همچنین دو پایگاه در ناحیه دو آموزش و پرورش برای شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل دیده شده است. رضایی از تغییر کاربری مدارسی که پتانسیل تجاری شدن دارند خبر داد و اظهار کرد: به زودی ساخت مغازه های بخشی از هنرستان رسالت برای بهره برداری تجاری آغاز می شود، به طوری که ۱۲ دهنه مغازه در همکف و به همین تعداد هم در طبقه دوم احداث می شود. مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، افزود: در ارزیابی شوراهای آموزش و پرورش شوراهای آموزش و پرورش کرمان، زرند و بم به عنوان شوراهای برتر برگزیده شدند که در این جلسه از آنها تجلیل شد.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.