د, 01/28/1402 - 12:38 سعید چابوک
در راستاي معرفي جلوه هاي معلمي؛

منزل شخصی خانم معلم بیجاری، محل آموزش دانش آموزان شده است

فرشته اشرلو طي سال هاي متمادي منزل شخصی خود را تبدیل به فضای علم آموزی کرده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، معلم بیجاری چند سالی است با حضور دانش آموزان و برپایی کلاس درس، منزل شخصی خود را تبدیل به فضای علم آموزی کرده و علاوه بر ساعات تدریس در مدرسه، چند ساعتی از وقت خود را در روزهای مختلف هفته به رفع اشکال، آموزش مضاعف و تشکیل کلاس‌های تقویتی برای دانش آموزان اختصاص داده است.

فرشته اشرلو معلم دلسوز پایه دوم دبستان الهی بیجار می گوید این اقدام را در راستای رسالت خود در قبال جبران عقب ماندگی ها و توجه به وجدان کاری برای ارتقاء سطح علمی و کمک به دانش آموزانی که نیازمند توجه بیشتر و پیگیری فرایند آموزش افزون تری هستند، انجام می دهد و با نظر مساعد خانواده خود توانسته است نظر مثبت والدین دانش آموزان را جلب کرده و در طول هفته، ساعاتی را در نوبت بعدازظهر به برگزاری کلاس درس اختصاص داده و به آموزش دانش آموزان بپردازد.

در این راستا ملکی؛ مدیر دبستان الهی نیز صبوری، مدیریت مطلوب کلاس، پیگیری و فعالیت مضاعف در فضای مجازی، ارتباط و تعامل مطلوب دوسویه با والدین و دانش آموزان، و توجه به تفاوت های فردی در آموزش را از ویژگی های فرشته اشرلو عنوان کرد که او را به یکی از معلمان سرآمد مبدل ساخته است.

در پی اقدامات این بانوی معلم، سید محسن جبارزاده؛ مدیر آموزش و پرورش بیجار به همراه معاون آموزشی، کارشناس آموزش ابتدایی و مدیر آموزشگاه الهی؛ ضمن بازدید از کلاس درس این معلم دلسوز، با اهداء لوح تقدیر از زحمات او تقدیر به عمل آورد.

جبارزاده در حاشیه این بازدید، چنین فعالیت ها و برگزاری کلاس های فوق برنامه را نشان از تعهد، بینش عمیق و پایبندی به رسالت خطیر معلمی قلمداد نمود و معلمان را الگوهای راستین ایثار و از خودگذشتگی عنوان کرد که علی رغم همه مشکلات مبتلابه این حرفه، خود را وقف تعلیم و تربیت آینده سازان وطن می کنند.

وی خانم اشرلو را یکی از هزاران معلمی دانست که مجدانه در این مسیر طی طریق می کنند و در گمنامی از هیچ کوششی برای معرفت آموزی فروگذار نکرده اند.

گفتنی است، در سال های اخیر به ویژه در ایام همه گیری کرونا، بسیاری از معلمان استان جلوه های خاص و ایثارگرانه ای از حرفه خود را در آموزش مطلوب دانش آموزان به نمایش گذاشته اند

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.