د, 02/04/1402 - 14:42 سعید چابوک
سرپرست وزارت آموزش و پرورش

تغییرات مدیریتی در آموزش و پرورش به نفع نظام تعلیم و تربیت و معلمان است

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: تغییر و ارتقای مدیران آموزش و پرورش در همه سطوح اعم از ستاد، استان‌ها و شهرستان‌ها، پس از ارزیابی عملکرد مدیران به نفع نظام تعلیم و تربیت و معلمان اتفاق خواهد افتاد.

 

رضامراد صحرایی روز دوشنبه  در پاسخ به این پرسش که چه برنامه‌ها و نگاهی به این وزارتخانه دارید، اظهار داشت: نگاه به موضوعات آموزش و پرورش، ناظر به مطالبات رهبر انقلاب اسلامی، فرمایشات ایشان در موضوعات تعلیم و تربیت، برنامه‌های زمین مانده در این حوزه و تحول‌گرایی در همه عرصه‌ها و ابعاد است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تغییراتی در وزارتخانه انجام خواهد شد، گفت: تغییر و ارتقای مدیریت وزارت آموزش و پرورش در همه سطوح، اعم از ستاد، استان‌ها و شهرستان‌ها، پس از ارزیابی عملکرد مدیران به نفع نظام تعلیم و تربیت و معلمان اتفاق خواهد افتاد.

سرپرست آموزش و پرورش افزود: روش من همانند روش رییس جمهوری است؛ با هیچ کسی عقد اخوت نبسته و چک سفید امضا نداده‌ام و در این مسیر هیچ‌ تعارفی با هیچ کسی نخواهم داشت.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.